Вконтакті

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Фкантактє)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лого
А ти фкантактє?
Центр Вкон†акті у Кам’янці-Подільскому
Соціальні мережі приваблюють лохів
А раніше їх боялись

Вконтакті — російський клон фейсбука, який клеймить себе найвідвідуванішим сайтом в Україні, хоча насправді постійно сперечається за це звання з ґуґлом[1].

Відсутність акаунта в цій соціальній мережі у 95% клінічних випадків стає предметом гордості. Про це треба обов'язково розповісти усім друзям, яких ти зустрінеш на протязі найближчого часу! Головне, не бовкнути здуру, що ти вчора в Фермері 20 лвл взяв…

Британські кремлінологи встановили, що «Фкантактє» заснували урки і менти для того, щоб лохи сами давали інформацію на себе і своїх знайомих. Сайт надає безліч можливостей для такої діяльності, читайте «Коментар очевидця» деся тама унизу.

Сам по собі сайт створювався для нормальних людей, і спочатку там були лише представники ілітних вузів (читай - гламурьйо), але перетворився на місце, де накопичується найрізноманітніший, найтупіший, найбезглуздіший спам, дибільні листи щастя, купи школоти і тупорилого бидла, які заповнюють левову частку сайту, тим самим забиваючи бази даних всіляким спамом типу «ПриВет кАк Діла», «Чмаф», «ава супер». Те ж таки бидло відмічає тебе на нафіг нікому не потрібному фото (пусічки, котіки і безглузді тексти написані в пейнті тіпа "Я саздаю віртсємью, кєм ти хош бить?") і відео (в основному боянисті відеоприколи, які на ютубі бачили ще 5 років тому), задає тупі питання і ховає свої блядські виходки під словом "флірт". З першого погляду здається, що головне гасло сайту - пиздіти аби пиздіти. Також абсолютно всі дуже круті і прАдвінуті, якщо глянути в оголошення то можна побачити таке, від чого посмішка повільно пливе до вух, наприклад: «ИщУ парня 12 лет для серйозных отношений. Интим не предлагать».

Окреме слово слід сказати про додатки та ігри, де не обійшлося без тамогочі-подібних ферм, бидло-чатів, тестів на найрізноманітншіу фігню - одним словом, там є все, щоб у людини навіть не виникло потреби кудись в інтернеті іти ще, окрім контакту. Автору (і не тільки йому) відома велика купа персонажів, які примудряються знати лише про існування Контакту, а про те, що в інтернеті є інші сайти, їм навіть невідомо.

Основні положення вконтактної анкети[ред.]

Анкета - це твій сюрфейс на сайті, а отже, для підвищення власного еґо та підтримання загального рівня з іншими анкетами, ми розглянемо, як все расово правильно має бути заповнено:

1. Нікнейм – потрібно вибрати найкрутіший або якомога понтовіший, наприклад Алукард, Стрелок, Stalker (для хлопчиків), і всілякі кіса, маляффка, красавица (для дівчаток).

2. Вік - зазвичай вказується на кілька років вищий, щоби бути віртуально-реальним пацанчіком, а малолітні лярви взагалі соромляться вказувати свій вік (хоч іноді не соромляться виставляти голі сіськи). Частіше показується лише день і місяць народження.

3. В поле діяльності пихають все круте, що вони чули від подібних собі, дуже популярним є такий чин як «Похуїст», а також описання всього найкрутішого, що може робити середньостатистичне бидло, як то "бухаю, сплю, трахаюсь, навчаюсь".

4. В полі Контактна інформація модно розмістити замість номера телефону модель, що повинно вказувати на наявність почуття гумору. Виглядає це приблизно так:
Моб. телефон: Nokia
Дом. телефон: Panasonic
В ряді варіантів в обох полях вказується "есть", "а вам скажи", "розавєнькій такой", "толька для ізбранних", і все інше, на що вистачить фантазії.

5. В інтереси пихають все, що знають, і те, що звучить гламурно і пантово, наприклад: "Мальчики, компьютеры, машины, музыка, клубы, общение, друзья, любовь, страсть, поцелуи, слезы, грусть, одиночество, мир, небо, дождь, солнце, стихи, сладкое, шоколад, кофе, море, отдых, лето, мягкие игрушки, цветы, ночь, звезды, романтика, свечи, знакомства, встречи, закат, ночной город, психология, разнообразие, интернет, не спать всю ночь, верность, доверие, взаимность, необыкновенность, движение, скорость, бесконечные разговоры, по телефону, неожиданные смс, мысли, слова, глаза в глаза, судьба, жизнь". Як правило, на цьому потік фантазії іссякає, і бидло переходить до наступного пункту.

6. Музика. Тут можна посміятись з відкритого гопарства і позлитися на дуже хитромудрий пантовий копіпаст виконавців, які чогось варті. Модно писати, що любиш клубнуЮ музику та «слушаю разную музику» або «очень много». Типовий список приблизно такий:
Слушаю разную музыку, но больше всего тимати, гуф, потап и настя каменських, дима билан, борис аплель, LInkin Park

7. Фільми. Тут той самий понт і гламур, типова підбірка:
Реквием по мечте, Спешьі любить, Американский пирог, форсаж, ну і так далі.

8. Теле-шоу. Ті хто знають, що таке UAnet, забили на TV, але вконтактне бидло продовжує дивитись зомбоящик, і найпопулярнішою темою буде таке:
наша раша, комеди, квн, Дом 2

9. Книги. Зазвичай вконтактне бидло не вміє читати, бо не любить, бо не читати книжки це дуже пантово. Але якщо все ж таки воно читає, то це виглядає так:
Коельо, Сумерки, Букварь, Кинг, Чак Паланек. Важливо що в 99.9% випадків жоден з цих авторів не був прочитаний - просто вони чули ці прізвища, а з модної струї не вибиваються!

10. Ігри - з ними ситуація клінічна, найчастіше це якісь тупі ігри, іноді якась тварина напише сюди спортивні або азартні ігри - футбол там всякий, дурак чи покер. Розумніші Інші тварини люблять сюди пхати "життя". Але всіх переплюнув адмін Меморії Masterpiecer, який в своїй анкеті в розділі Ігри згадав власний винахід - "сєкас на бажання (хто перший кінчив, той програв)".

11. Улюблені цитати - копіпаст там править бал, тому не заморочуйтесь, а ще краще - не читайте, а то ще подумаєте що то розумна людина.

12. Про себе - скорочений варіант «Блять,який я Акуєнний»

13. Освіта – тут є школа (логічно), іноді ще якийсь ПТУ, а якщо якийсь крутий Коледж (колишнє ПТУ) на Пантову спЕціальность, то ти ваше ніібацца крутий. Особливим шиком є виставити собі якийсь акуєнний ВУЗ для мажорів (бажано закордонний), поставити вчену ступінь "Доктор наук" і думати, що всі вірять, ніби там навчаєшся.

14. Місця. Тут у нас список виписаних з газети найпонтовішх нічних клубів та всіх мадняцкіх бутіків. І місць, в яких можна запАнтаватись.

15. Аватар. Ні, це не фільм, то така картінка, "юзерпік" по-нашому. Модно поставити на аватар якусь популярну боянину, або просто ржачну картинку, бо фейс такий страшний, що соромно показувати. Оскільки вконтактне бидло мало що шарить, і ні фотошопом, ні навіть пейнтом воно не користується, дуже модно ставити чорно-білі аватари з задуманим бидло-фейсом.

Ще вконтактне бидло любить робить аватари з сайтів типу Avatarka.ru, які візьмуть вашу фотку і накладуть декілька тупих ефектів, або причепить пантову картинку, при цьому не забувши написати URL сайту на пів зображення, а оскільки бидло не володіє фотошопом і не хоче слати смску, щоб той напис прибрати (з подібного ці сайти і виживають), то той надпис висить там на радість небидла.

16. Друзі. Тут у нас маленький коллапс: в тупого контактного бидла друзів дуже мало, але прадвінуте КБ має понад декілька сотень друзів (що фізично неможливо); більшість з них навіть в обличчя не бачили, а просто тупо додали до френд-лісту. Випадків досягнення обмеження на 10000 друзів не зафіксовано - бидло просто захлинеться в інфопотоці!

17. Фото. Тут в обов’язковому порядку є альбом «Я» або «Я любимая», де розміщена купа однотипних ідіотських фоток в пошляцьких позах з дибільним виразом обличчя. Якщо бидло дуже страшне, то там лише якісь ліві пантові фотки, і купа коментів тіпа «Ой какая прелесть», «Очень красиво», «Молодца». Останній хрюк моди - цілі альбоми демотиваторів.

18. Відео. Тут у нас просто жах. Кліпи з М1 та різні ролики з сортирним гумором перемішані із соціальними відео про аборти та прививки.

19. Додатки. В кожного є Фермер чи Ресторатор, без ферми ти не крут, якщо ти не погодував свиню - ти ацтой. Є ще Ресторатор, у небидла - покер, пару тестів і навіть онлайн-ТБ, щоб не піднімати свою дупцю до зомбоящика аби піти подивитись "Счастліви вмєстє".

20. Групи. Їх дуже багато, тут багато груп з назвами типу «Пазитиф» та «Самая афигенная группа», ще купа груп, які ніякої інформації в собі не містять. Групи потрібні для того, щоб спамити на стінах типу «Приветики всем, добавляйтесь в друззя». Особливим шиком вважається мати членство в групах типу "Люди, которых тянет заржать во время ответственного мероприятия" або ж "Группа людей, которые когда спят, зажимают боковую часть одеялка между ногами".

21. Стіна. Те саме місце, за яке ненавидять КБ любить Вконтакт найбільше. Тут текст, який не несе особливого логічного навантаження, і який краще не читати, бо КБ не вміє писати в приват, і всю тупі ідеї пише на стінах, щоби всі бачили, які вони круті тупі. Є вмістилищем купи дибільного графіті, листів щастя, побажань, привітань, поздоровлень, дуполизства і обміну вищезгаданими відюшками. До речі, не так давно Дуров ввів замість стінки мікроблог(це теж саме, але з фотками и іншою хуїтою). Так от, за повернення стінки бидло рвало на собі рубахи і ставило на аватар хуйня по типу "Боже, дай Дурову по роже." і все таке.

"Жертви кантакта"[ред.]

{{#if:0cfRQohD22Y|{{#ev:youtube|0cfRQohD22Y|425|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Сферична…


То є такий сорт гівна/бидла,який знімає тупі відео на мобілу, у яких розповідає про важкі будні свого задротського життя.


Коментар очевидця[ред.]

{{#if:Morfindel з Бонету, прямий лінк N/A|
Ну там так увлекательно. Типа есть френды и новости о них - кто кого зафрендил, кто в какую группу вступил, какое фото добавил. А еще на фото можно отмечать друг-друга. Например можно взять фото двух свиней, и одну отметить как себя (если подходить очень самокритично), а вторую - как кого-то из друзей. Вот это потеха! Да, и фото можно комментить, что тоже круто.

А еще видево можна добавлять. Там тоже можна всех отметить и накомментить всякого. Ну и переписываться еще можно. Или писать всякое на страницах френдов, типа - "Ты развратный похотливец". Ну и многое другое еще можно. В общем, масса возможностей. Очень плохо, ребята, что вы не в теме. Не уверен, что сейчас можно быть полностью социализированным без такого рессурса. Бросайте все и регтесь.

{{#if:Morfindel з Бонету, прямий лінк N/A|

Morfindel з Бонету, прямий лінк N/A{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Вконтакті|Гайдлайнс|}}


Тролінг[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

{{#if:|Основні статті|Основна стаття}}: Тролінг вконтакті{{#if:

 |{{#if:|, |, }}[[{{{2}}}|{{{2}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{3}}}|{{{3}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{4}}}|{{{4}}}]] }}{{#if:
| , [[{{{5}}}|{{{5}}}]]}}{{#if: | (Забагато параметрів для {{Основна}})}}

Контакт надає просто нескінченно-невиснажливі джерела та ресурси для будь-якої форми троллінгу завдяки можливості створити групи по спільним інтересам та запрошувати до них по декілька (тисяч) однодумців, або приєднатися до існуючої. Не будемо розглядати банальні варіанти типу нападу УПЧК, або завантаження фото з ніграми-трупами в альбоми.

Приклад тонкого троллінгу: всі дивляться новини, і часом у них трапляється щось таке з розряду "Необьяснимо, но факт" - помер такий-то актор або відомого "пісняра" папараці застукали з коханкою, або (що імовірніше) в гей-клубі. Користуємося цим - створюємо группу з принизливою назвою на кшталт "Діма Білан витерпів анальну стимуляцію членами жюрі, щоб перемогти в Євробаченні" (добре, якщо ваші друзі одразу ж вступлять до групи та будуть брати активну участь у її розвитку). Після цього завантажуємо різноманітні фотожаби з тим же Біланом, які його начебто компроментують (не обов'язково робити самому, в гуглі цього багато). Чекаємо на появу фанаток, які почнуть феєричний попсосрач. Відкриваємо попкорн, дістаємо пиво, обіймаємо дівчину і монітор, насолоджуємося!

Але жертви самі по собі не прийдуть. От халепа! Тому після виконаної роботи приступаємо власне до їх пошуку. За ключовими словами "Діма Білан" шукаємо жертв та запрошуємо їх у групу (краще, щоб жертви були он-лайн та відреагували одразу, також краще шукати по даті реєстрації а не за рейтингом - шанс потрапити на анкети з забороною запрошувати до групп менший). І ось жертва-зайчик прибігає та з вереском починає вимагати видалення групи. Шоу по-о-о-очинається-я-я! Відстьобуйте жертву в залежності від обставин. Коли їжа почне переходити на брудний мат та погрози - хапайте лулзи, доречно вставляючи різні фрази у розмову.

Тролінг кауказців: це певно найпростіший з усіх видів тролінгу. Знаходите якогось хача, пишете на стіні "Я сьогодні був у зоопарку, мені показували твою маму, але не дозволили годувати. Печаль?" або "Кавказ - сила. Робоча сила.". Гори лулзів гарантовано

Павло Дуров і «Антибандерівський фронт»[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сторінка групи
Павло Дуров

У Вконтакте з’явилася група «Антібандеровський фронт»[2], одним з адміністраторів якої є засновник і генеральний директор соціальної мережі Павло Дуров. У інформації про групу розшифровується термін бандерівці: "Слово бандерівці походить від прізвища нацистського злочинця Стефана Бандери, перетвореного українською правлячою елітою у вождя українських націоналістів Сепана Бандеру". Проте в групі обговорюється не лише Україна, але і інші держави, зокрема Грузія і російсько-грузинський конфлікт. У фотоальбомах групи опубліковані фотографії нібито жертв бійців УПА, а також непристойні фотопародії на президента Грузії Михайла Саакашвілі. Не дивлячись на коментарі від деяких користувачів про те, що група розпалює міжнаціональну ворожнечу, вона досі існує. Сумнівів в тому, що саме ця сторінка належить директорові соцмережі немає, сторіночки vkontakte.ru/durov і vkontakte.ru/id - ідентичні. На даний момент співробітники сайту чекають офіційних коментарів від керівництва Вконтакте із цього приводу.[3] Після розголошення інформації вибухнву скандал, а Дуров швидко відписався від групи, ніби його там і не було.

Найвідоміші троллінг-групи[ред.]

Пруфлінки[ред.]
{{#if: |}} {{#if:Словник.нет · ЖЖ · YouTube · Вікіпедія | {{#if:Серйозна тематика |}} {{#if:|}} }} {{#if:Інциклопедія · УкрБаш · Українські демотиватори | {{#if:Гумористична тематика |}} }} {{#if:УКонтакті · Коннект.юа · Фейсбук · Однокласники | {{#if:Соціальні мережі |}} }} {{#if:Nichan · 4chan · Учан · Krautchan · Двач · Navinki.org | {{#if:Іміджборди - мистецький витвір |}} }} {{#if:ПДРС · Офіційне посольство НАХУЙ · Заїбало · Сайт рідного села · Юкоз · Луркоморье · Кащепузія · Завтра | {{#if:А зараз дещо інше |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: |}}