Татари

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Татар)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Путін теж татарин
Татари розважаються
мудрий татарин

Татари - кумедні люди, які говорять татарською, сповідують іслам і живуть на Русі у Татарії.


Татари[ред.]

З давніх часів і до XIX ст. всі землі від України до Китаю звалися Великою Тартарією або Татарією. В ті часи всіх, хто тут жив називали тартарами або татарами, про що є велика література. В ті часи були татарами називали козаків, китайців, калмиків і ще багацько іншого народу, не кажучи вже про тюрко-татар, тобто татар сучасних. Коли в XIX ст. Великий Цар Москалів міняв народам назви, він залишив назву татари тільки одному степовому народові з багатьох, а усім іншим сказав, що вони недостойні носити це горде ім'я.


Булгари[ред.]

Давним-давно частина скіфів змішалася з осідлими племенами на землях Поволжжя і залишилися там жити. Так з'явились булгари. З часом, поспілкувавшись з арабами вони прийняли іслам і продовжили мирне і кумедне життя.

Татари і Орда[ред.]

страшний татарський муджахід

Нечистій силі довго не давало спокою занадто мирне і кумедне життя колишніх скіфів (татар, хохлів, монголів). Так з'явився Чингізхан,який не розумів жартів і тому створив Орду, поступово включивши до неї китайців, монголів і татар (колишніх булгар), а потім і хохлів, які в цей час поділились на хохлів і москалів. Внук Чингізхана Батий сплюндрував святе місто Київ, що остаточно позбавило хохлів і москалів кумедності і самі кумедні з них пішли в козаки і від виявів їх серйозності почали страждати перш за все прості, кумедні татари, на що останні відповідали їм взаємністю, продаючи в рабство туркам.

В ці часи також слід згадати спільні дії козаків і татар проти москалів у XVI ст., під орудою батька Хмеля проти ляхів; кобзарів, які знали татарську мову і татар, які знали хохляцьку, козаків часів Івана Сірка, що врятували кримчаків від голодної смерти; татар, які пропускали чумаків вільно проїздити через татарські сторожі і торгували по всьому Криму і Поволжжю і т.д.

Російська Імперія[ред.]

Татари ще зі старих часів відомі як добрі купці і торговці

Зникнення Орди призвело до того, що без діла залишилося багато серйозних людей з москалів, хохлів, козаків і татар. Чомусь вони вирішили, що цієї серйозності що у них є їм замало і створили Московську Імперію. Тепер ролі помінялися - серйозними сталі москалі, тобто нові москалі (старі москалі до яких приєдналися колишні хохли, татари і монголи), в той час як більшість кумедних татар продовжували весело, мирно і кумедно жити, сповідувати іслам і нікого не зачіпати, що серйозним серйозно православним москалям не давало спати по ночам спокою (адже як це так, коли твій сусід за стінкою не визнає хреста і ікон?).

Кумедно, що в Російській імперії, а потім в країні Рад і зараз в Ерефії, москалі весь час боялися і продовжують боятися, що якщо всі татари і хохли почнуть говорити своєю мовою і кумедно одягатися (тюбєтєйка, халати, шаровари), то імперія точно розвалиться. З того часу занадто серйозні москалі панічно бояться тюбєтєйок (так само як і шароварів), татарської мови (так само як і хохляцької) і ісламу. Робіть висновки.

Татарський гумор[ред.]

***[ред.]

Йде на Великдень по селу піп. А йому назустріч татарин, сумний такий, в землю дивиться. Піп і каже:

- Ей, татарин, чуєш, Христос воскрес!

Татарин піднімає голову і на його обличчі поступово з'являється посмішка:

- Ай, молодець!

***[ред.]

Татарстан звернувся до російської Думи зі скаргою на прислів'я "Незваний гість гірше татарина".

Після розгляду скарги Дума постановила:

- З цього дня потрібно вживати прислів'я в іншому вигляді: "Незваний гість краще татарина".

***[ред.]

Авіакатастрофа над океаном, з усіх пасажирів врятувався лише татарин. Виплив на острівець і кричить що є сили:

- Татарлар бар??? Татарлар бар???

Тут з кущів виходить здоровенний негр і відповідає:

- Татарлар юк, негралар бар!

***[ред.]

- Чим відрізняються між собою англійці і татари?

- Англійці уходять не прощаючись, а татари прощаються і не уходять.

***[ред.]

Судились татарин і хохол - прокурору дали 10 років з конфіскацією майна. (Прим. про євреїв теж ходять такі анекдоти)

А ще[ред.]

  • Десь під Одесою у Позадуппі є секретне татарське місто Татарбунари, назву якого наш Президент навіть з допомогою Анні Лорак Герман так і не подужав — вельми занадто літер як для Проффесора
  • Описуючи моторошні десятиріччя татарського іга, сутінковий москальський геній називає кумедний татарський променад татаро-монгольським ігом. Ну скажіть — ДЕ: хоч в УѲі, хоч в Бахчисараї — Ви бачили хоч єдиного монгола??? Одні татари, блін!

Посилки[ред.]