Хохли

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Хохол)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Гвалт! Люди, добрі, що це робиться?

Хохол — стародавня назва і самоназва простого робоче-християнського українського козацького народу, яку чомусь деякі українці сприймають як образу, насправді синонім слова козак, вільна і кумедна людина по волі Божій, а не царській чи панській.

Хохли люблять волю і ненавидять примус, обмеження і авторитетів. Хохли люблять жити так як там де їм подобається, говорити на суржику і сповідувати свою віру. Важливою складовою життя справжнього хохла є війна з Чорним Володарем в усіх його проявах. За канонами хохляцької віри тут добре діє здоровий сміх, радість і збирання лузлів.

Улюблене хохляцьке прислів'я "Риба шукає де глибше, а людина де краще" є гаслом під яким хохли поступово опановують всесвіт.

Походження =[ред.]

Хохол - так можуть називати кумедного українського козацького чуба, шлик (довгий верх) української козацької шапки чи гордого птаха - гоголя (згадаймо - ходити гоголем), відмітною особливістю якого теж є кумедний чубчик на голові.

Коли люди бачили українських козаків в шапках зі шликами-хохлами, що вільно гуляли по Москві, Санкт-Петербургу чи інших містах Великої Расєї, то вони вигукували - люди добрі, подивіться, оно хохли йдуть, особливі люди, нам їх ніколи не зрозуміти. Звідти й повелося....

Самоназва "хохол" дала початок мистецтву ведення міжнародних діалогів - хохлосрачу, враховуючи це з його вживанням слід бути обережним, серйозні люди почувши таке слово можуть дати по пиці.

Укри, хохли і глибока серйозність[ред.]

Два серйозні укри з хохлами-шликами на своїх козацьких шапках, які всім своїм виглядом показують:будеш пхати носа у їхні справи - вони тебе заріжуть

Укр (скорочення від українець, житель Святої Землі) - так називають хохла, якщо він веде себе занадто серйозно. Деякі люди заради кумедності стверджують, що саме від цього імені походить назва Україна - земля серйозних людей. Не бійтеся, Кумедний знає, що не так.

Слово також використовується іншими народами (здебільшого, нашими братами по соцтабору) для зневажливого ( на думку укрів на їх думку) іменування великих нащадків славетних укрів, зважаючи на бідність власного словникового запасу.

Походження[ред.]

Сидить хохол козак, в кобзу грає, ..., то все має
Москаль, дівчина (уособлення України) і хохол

Є підстави вважати, що хохли, як сама хитрожопа етнокультурна спільнота з'явились невідомо коли і невідомо де, але про їх присутність на Обраній Землі існують згадки з часів Дарія Перського (500-400 рр. до н.е.). В ті часи вони називали себе скіфами і коли цар Дарій вирішив піти на них війною, їм стало настільки похуй, вони були настільки мудрі і миролюбиві, що просто відмовилися з ним воювати, сіли на коней і запропонували пограти Дарію у квача (роль квача звісно отримав Дарій), але Дарій не справився з завданням і змушений був уїхати додому, в Іран.

З I ст.н.е. хохли скіфи вперше дізналися про християнство від апостола Андрія. Вони настільки ним зацікавилися, що назвали це вчення по своєму і сіли його вивчати. Вони належно оцінили переваги вчення, усвідомивши, що воно несе profit і лузли (спасіння, щастя, радість і сміх) а в майбутньому може забезпечити стратегічну перевагу на всій планеті без великих зусиль. Так з'явилися перші хохли, такі як зараз відомі всьому світу або "славяни" (славні на весь світ) які почали свою легендарну ходу по планеті і непомітну боротьбу проти сил зла.

В світі ще довго не хотіли приймати новий народ і його віру, по старій пам'яті називаючи їх "язичниками", забороняли виїзд в країни ЄС і т.д. Тоді самі старі і хитрі хохли, які багато чого бачили на своєму віку зібралися на раду (віче) і стали радитися як би обійти всі ці бюрократичні формальності і людожерську пропаганду. Так з'явився відомий хід конем, точніше Рюриком. Щоб замилити чорним силам очі в Київ - стародавнє хохляцьке святе місто і мозговий центр з часів Андрія, був запрошений маловідомий менеджер з Північної Європи, який однак був свій для європейської бюрократії. Так хохляцькі люди проторили шлях у Європу. Онук Рюрика взагалі зробив легендарну річ - оформив всі необхідні папери для того, щоб хохляцький люд набув статусу християни за європейськими стандартами.

Після інтеграції в Європу, прикриваючись Рюриком хохли почали вербувати до своєї спільноти все нових людей, племена і народи з тим, щоб через кілька тисячоліть після всіх необхідних процедур по очистці їхньої карми надати їм хохляцький статус. Так з'явилось, те, що потім стало відомим як Велікая Русь.

Набравши достатньо послідовників хохли перейшли до плану "Чингізхан", який дав їм змогу включити у сферу всього впливу всю Євразію, легітимізуватися під виглядом буддистів, конфуціанців і мусульман. У результаті такого змішання вір, мов, культур і народів сформувалася нова група хохлів з вдосконаленими характеристиками, відомі як козаки.

Втрати у війні з Чорним Володарем[ред.]

Hohol2.jpg

Віра хохлів твердить, що бути справжнім хохлом - це велика честь і велика відповідальність. Далеко не кожному це дано. Лише справжній хохол ніколи не скориться Чорному Володарю, бо знає, що його правда все одно буде зверху, але для цього треба справді у це вірити, сміятись і продовжувати наступ. Хохол пам'ятає, що якщо він відступиться і перестане сміятися з Чорного Володаря повториться те, що було в 1648, 1768, 1917-26, 1932-37, 1941-47 рр., коли Чорний Володар на деякий час переміг.

Етимологія[ред.]

Часто використання сабжу виправдовують цілком культурним трактування значенням слова, звертаючи увагу на зачіски козаків, або приводячи тюркські еквіваленти (щоб їм було пусто). Але немає межі москальській ворожій хтивості, тому люди відверто кладуть на ці пояснення: реагують категорично, вказуючи на неприпустимість використання подібного слова у повсякденному спілкуванні.

УРЖ іноді, щоб підкреслити, що хохол із хохлів, використовують у словосполученні з епітетом репаний (порівняй з жид пархатий), у переносному значенні — неосвічена людина.

Використання у літературі[ред.]

В надрах історії сабж зустрічався в культурних надбаннях літературного характеру. Як от у вріші «До українців» В.Баранова):

Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна бути хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами країна...

Історично-справедлива характеристака ЖАБИ, - у свою чергу - характеристика сабжу в літературі, як і його ставлення до - таки да - москалів з Понаєхавська-Нерєзінового

Морква на городi,
У саду бджола.
Жаба на болотi
Крила розвела.
Хоче полетiти
Тихо каже "Ква!"
Але в небо змити
Hе дає Москва.
Знають, знають хитрi
Клятi москалi
Те, що у повiтрi
Жаби - королi.
Що розкинув крила,
Мов зелений птах
Цiлий день ширяла б
Жаба в небесах.
Що могла б дiстати
Hавiть до зiрок,
Що створив лiтати
Жаб зелених бог.
Але щось тримае,
Тягне до трави.
Жаба точно знае -
То рука Москви.
В ней залiзнi пальцi,
Як кiльцем взяли.
I трима за яйця
Жабу москалi...
Кажуть, що не треба.
Кажуть: "Ти лайно".
Але зирка в небо
Жаба все одно.
I хоча минають
Цi тяжки часи,
Досi заважають
Жабi русскi пси.
Годi, кляте стерво,
Золота Москва
Жаба ще не вмерла,
Жаба ще жива.
Жаба ще порине
В синю далечiнь,
Бо немає нинi
Краще жаб створiнь.
Микола Середа

Віра[ред.]

Хохляцьке православ'я. Серед основних ознак:

1. На думку справжнього хохла стародавні старозавітні євреї насправді теж в душі були хохлами, звідки логічно випливає, що хохли мабуть і є справжні євреї. Усвідомлення того, що Спаситель мабуть був хохлом, те, як він у досить своєрідний спосіб висловив своє відношення до світу лише показало його справжню хохляцьку натуру.

Боротьба[ред.]

  • "І кому снилося, щоб він цієї буревійної ночі підвів на монастирське подвір'я сімох мужиків-хлібобандитів. Сім барчистих, сім бійців на вибір.

На чолі їх Архип. То він видумав цей план, згадав старий підземний хід, що веде ззовні до колодязя. Від ходу до верху ледь помітні залізні щаблі.

А вартовий ходить собі. Туди й назад, туди й назад. Думу снував довгу про ночі, півночі і випари чадливих брудних ізб далекої Рязанщини. Не сподівався, що цієї ночі відрахує свої останні кроки. Коли вмирав від хохлацького ножа, лайнув останнього матюка, приліг зубами на огладаний камінь бруку і спокійно витікав кров'ю.

Товариші його також спокійно спали, Архип і решта підземних гостей подбали й за них, скріпили їх твердий сон та звіковічнили його.

Коли виламали двері, коли допалися до хлібової гори, дерли зерно, напихали ним мішки, кишені, навіть роти. Не бачили, де воно лежить! Не дивилися вгору, де он над олтарем образ Христа, усміхнений, з ореолом. Перед ними хліб, гора з хліба, збитого, зацвілого, але все-таки справжнього, який щороку заливає їх поля, виростає і невідомо куди зникає. " (Улас Самчук. Марія)

Філософія[ред.]

Москальський фільм, чергова спроба зрозуміти і травмувати загадкову хохляцьку душу

У повсякденному житті сабж керується простими поняттями людського щастя: нажертися, мати гарну дружину, яка не перечить жодному слову,повну хату бабла тощо.

Люблю українську природу
Люблю українських дівок,
Червоний борщ, холодну воду,
І повну пазуху цицьок

Все має бути задарма, адже Бог створив людей рівними і має підтримувати рівень загального добробуту за означенням. Про релігійну обізнаність сабжа важко говорити конкретно, адже все залежить від людини(суперечить основній тезі у філософії сабжа, яка вказує на повну відповідальність вищої істоти за все що відбувається).

Люди також зустрічаються серед хохлів, хоча така думка досить суперечлива і вимагає підтвердження фактами.

Всупереч теорії Дарвіна про еволюцію, сабж стійко чинить опір будь-якому прогресу, зважаючи на те, що адаптація вимагає зусиль, які призводять до витрат енергії, що неприпустимо згідно їх філософії.

Це пояснюється тим, що філософія [[поцієнт]а не визнає основних фізичних законів. Вона базується на аксіомі, що всю світобудову можна пояснити лише за допомогою простих понять, про які було зазначено вище. Зважаючи на такий високий рівень духовності середньостатистичного сабжа, часто обов'язки Бога перекладаються на органи влади. В цьому разі виникає криза дійсності, яку філософія сабжа пояснює наступними тезами:

  • "Все погано!",
  • "Навкруги одне лайно!",
  • "У владі одні бандити!"
  • та "Там все вже поділено!".

Так само наводяться аргументи стосовно

  • корумпованості влади,
  • загальної аморальності
  • та власної безпорадності.

При будь-якій спробі вказати на суперечливість філософії сабж реагує агресивно, шукаючи будь яку зачіпку, щоб використати її як аргумент.

Зважаючи на таку філософію, поцієнт легко піддається пропаганді, яка обіцяє все і одразу.

Така особливість природи сабжа зумовлює його широке використання у народному господарстві, особливо, його аграрному секторі, та в політиці.

Мова[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

{{#if:|Основні статті|Основна стаття}}: Суржик{{#if:

 |{{#if:|, |, }}[[{{{2}}}|{{{2}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{3}}}|{{{3}}}]] }}{{#if:
 |{{#if:|, |, }}[[{{{4}}}|{{{4}}}]] }}{{#if:
| , [[{{{5}}}|{{{5}}}]]}}{{#if: | (Забагато параметрів для {{Основна}})}}

Зазвичай сабж спілкується суржиком, хоча зустрічаються зразки, що розмовляють досить чистою російською; це зазвичай зумовлене не стільки їхнім інтелектуальним розвитком, скільки російськомовним оточенням.

Основним атрибутом мови сабжа є слово "Шо", яке має багато значень в залежності від контексту, може набувати емоціаонального забарвлення. Також часто вживаються слова "патамушо" та "нізашо".

Расововірна стверджувальна відповідь на будь-яке запитання

- Та ДА.

При розмові з особою, що розмовляє літературною українською мовою, поцієнт поводить себе агресивно.

  • Апелює до переходу на мову, зручну для співрозмовника, як прояв ввічливості; при цьому "мовою співрозмовника" обов'язково виступає російська).
  • Може висловлюватися про надмірний націоналістичний світогляд співрозмовника.
  • Будь-яке нерозуміння сказаного слова списується не на власний обмежений мовний запас, а на використання співрозмовником "незрозумілого діалекту", як правило, польської мови, або ж на специфіку регіону проживання (по дефолту співрозмовник вважається родом з Заходу України).
  • Сабж глибоко впевнений у цілковитій коректності, "зрозумілості оточуючими" власної мови.

Хохол, як рушій прогресу[ред.]

Сабж може використовуватися як наглядний приклад того, як жити не варто. При своїй недалекоглядності може використовуватися як дешева робоча сила, що є рушієм розвитку економіки. Значення сабжа для української економіки важко недооцінити. Також побутує думка, що сабж є перехідним етапом від совка до українця. Для цього держава робить надзусилля, які іноді ідуть в нікуди, зважаючи на проблеми у бюджеті, або ж інтернаціоналістичну природу сабжа.

Хохли і глобалізація[ред.]

хохли живуть там де їм подобається :))

Основна заповідь, яку отримали хохли від Кумедного - плодіться і розмножайтесь. З того часу вони тільки тим і займаються (шутка!). Вони мирно і спокійно заселяють Землю. У недалекому майбутньому хохли житимуть всюди. Вже зараз серед хохлів є люди, які говорять всіма мовами світу, належать до всіх трьох світових рас і сповідують всі кумедні релігії, які тільки можна уявити.

Якщо в твоєму місті ще не має хохлів і ти мрієш з нами познайомитись чи стати одним із нас - телефонуй і ми приїдемо

Світле майбутнє: хохли підкорюють Космос[ред.]

майстер Йода, великий хохол часів Міжгалактичної Імперії

Хохол це особливе бачення світу і особливий спосіб життя, це людина, яка осягла дзен і тому йому все одно як називатися, де жити, як називати свою мову і віру. Єдине, що вирізняє хохла - він тільки тоді приймає темну сторону Сили, коли бачить, що з цього вийде щось кумедне.