Тетяна Монтян

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Монтян, Тетяна - каг бе український адвокат, страшне бабисько з вічно немитою головою і чотирми цицьками дітьми. Дружина екс-судді Василенка[1].

В міжмережжі відома під ніком mentbuster, веде однойменний блог в ЖЖ. Деякі матеріали звідти кроспостяться у блог на УП. Також є один з організаторів, авторів і редакторів порносайтегу.

Манера спілкування[ред.]

Монтян відома вправним володінням українською мовою (чого ще чекати від адвоката) з вкрай високою насиченістю матами (чого ніхто не очікує). Тому в спілкуванні дещо схожа на Цьому Тетяновича.

Політичні погляди[ред.]

Порадник Сірко дає пораду на улюблені теми Тетяни Монтян

Всі вони лайно, крім Васі. Але з будь-яким лайном ладна співпрацювати заради запровадження земельних кадастрів. Взагалі, земельне законодавство та відкриті кадастри — улюблена тема сабжу. Інша, на менш улюблена, тема — розбір прожектів Конституції від різних політичних сил.

Час від часу бере участь у політичних ток-шоу.

Релігійні погляди[ред.]

{{#if:|
Віруючі - це хворі на всю голову люди.
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Тетяна Монтян|Гайдлайнс|}}

Потреблядство[ред.]

Не можна сказати напевне, що саме сабж є автором терміну "потреблядство". Тим не менше, саме вона зробила дуже багато для поширення цього мему у наших інтернетах. Сама сабж, очевидно, належить до небидла і ні в якому разі не є потребляддю: їздить на старій тачці, не ведеться на рекламу, тощо. Також, займається у якійсь мордобойній секції і дуже пишаєтся тим, що у своїх багато років здатна побити середньостатистичного анонімуса.

Сабж і крадіжки інтелектуальної власності[ред.]

4 листопада 2009 року сайт "Обком" опублікував статтю, в якій викривав мережеві крадіжки інтелектуальної власності (точніше, такі пріколи, які всякі чувачки креативили), здійснені Монтян заради наповнення Інфопорну контентом. Реакція Тетяни на події була традиційною: людина, що піднімає цю тему, негайно обкладається добірним матом і баниться, якщо бесіда ведеться в затишній жежешечці жінки-адвоката.

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

  1. який колись свого часу дав дозвіл на відкриття кримінальної справи проти Данилича. Після чого й отримав приставку "екс" до звання.

Насправді першим з двох "ексом" стал Данилич.

Зняти з посади суддю, обранного довічно, який не бере хабарів і не виносить завідомо незаконні рішення, неможливо. Тому, незважаючи на прискипливу увагу з боку правоохоронців, Василенко спокійно працював суддею ще три роки, після чого подав рапорт по відставку через досягнення пенсійного віку і пішов на пенсію 7 квітня 2005 року.

Для профілактики повторення таких випадків ще за часи Кучми було внесено зміни у Кримінально-процесуальний кодекс, якими суттєво обмежено повноваження суддів щодо відкриття кримінальних справ.