Тролінг
|
{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}
Тро́лінґ (від англ. trolling) — розміщення в Інтернетах провокаційних повідомлень з метою викликати флейм - недєцкій срач з приводу.
Розпочинається, коли уїблан, названий на честь сабжу Тролем, здійснює накид лайна на вентилятор - спеціально, Сука! - шоб викликати Драму!
Призводить (гад-буду!) до Справжньої Української Печали.
Зміст
Національно-географічний розподіл[ред.]
Написане вище стосується точки відліку, коли Вас намагається тролити галімий москаль.
Якщо ж - керуючись настановами статті Тролінґ москалів - Ви починаєте тролити поцієнта - тут уже слід розуміти сабж, як трактує його стаття Троль, і уїблан (а Ви ж не можете бути Таким!) підпадає під визначення:
- Троль - той, хто завжди каже правду.
- Розбиваючи стіни лицемірство на своєму шляху, троль викликає в поцієнтів дупобіль.
НЕК застеріґає[ред.]
НЕК - НаціАнальна камісія експертів-інтирнет-бійців, шоб захищати різноманітні затишненькі мережеві місця,
вимагає кожного троля чіпляти на його сторінці - Драг нах Остен!!
- отакого сумовитиго лейбика ►
Інакше - усьо! Ґаплик і повний епік фейл, шоб не писати "пиздець"
Цілі і реакція[ред.]
Головною метою тролінґу є продукування бурління лайн у спільноті - чи то форумі, чи то в соціяльній мережі; - скрізь, де анони чи неймфаґи мають змогу щось затишненько обговорювати.
Лайно-збурювальний, уїблансько-саркастичний, просто тупо-провокаційний чи підісрально-гумористичний зміст повідомлень троля спонукає до справжнього бурління, і спрямований на те, щоб залучити якомога більше інших юзерів до активної конфронтації.
Чим бурхливіше реагує спільнота, тим імовірнішим є подальший тролінг з боку ініціатора, оскільки це підтверджує ефективність його дій, спрямованих на викликання срачів, хаосу, бардаків і блядства. Так народилась часто вживана в інтернет-культурі фраза:
- «Не годуйте тролів» - [1]
Дивись також[ред.]
Тролінґ в політиці[ред.]
{{#if:|„ | Суботній похід Віктора Федоровича та Миколи Яновича до наметового "Міста Волі" на Майдані Незалежності якраз і був нічим іншим, як спробою потролити. Причому не лише підприємців, з котрими їм вдалося зустрітися та "поворкувати", а й усіх українців, які, після перегляду випусків вечірніх новин, мали би зробити для себе висновок: "Президент з народом, він прийшов на Майдан, щоб заступитися за скривджених і просвітити нетямущих".
Отим нетямущим виявився прем'єр, бо більше нікого з урядовців гарант із собою не прихопив. От і довелося Миколі Яновичу червоніти й виправдовуватися за всіх, хто причетний до розробки Податкового кодексу. Проте справжній троль не боїться жодних баталій, тому пан Азаров чесно виконував свою місію й гідно вистояв у цій нерівній боротьбі із симулянтами. |
“ |
{{#if:| — {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}} }}}} |
{{#ifeq:Тролінг|Гайдлайнс|}}
- - [2] - Тролінг – улюблена забавка української влади
Зовнішні посилання[ред.]
- The Subtle Art of Trolling
- http://meatballwiki.org/wiki/TrollingTactic
- http://www.ehow.com/how_2064125_become-internet-troll.html
- Стаття про тролінґ на lurkmore.ru, розділ "Практические примеры троллинга"
- [3] - зразок срачів - обговорення демотиватора
- [4] - Закон Ґодвіна
Взагалі не про це[ред.]
- Окрім цього - Тролінґ - вид рибної ловлі.
- Як правило, на моторному човні встановлюються вудило, і - окремо - пристосування для зміни глибини подачі наживки - даунріґґер.
- На тросику даунріґґера - кліпса, що дозволяє змінювати глибину протяжки наживки.
- У цьому випадку саме поняття тролінґ - це риболовля із зміною глибини наживки, чи подаванні наживки на різних горизонтах - [5]