НЕК

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мораль звільнює! Зрозумів? А тепер арбайтен! Шнель, шнель!

НЕК — абревіатура від «Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі». Назва каже сама за себе, нацизм на марші, цензуру в маси!

Найвідоміші дебілізми від НЕК[ред.]

Файна стаття в Карєспандєнті

За не надто великий термін своєї активної діяльності комісія вже встигла натворити ділов. Більш-менш помітно вони спромоглись:

  • Визнати книгу чергового сучукрліта Олеся Ульяненка порнухою, через те, що там було написано шось по типу входження хуя до піхви, але точно ніхто цього на разі не встановить, бо книгу повилучали нах з книгарень.
  • Заборонити практично всі порноканали, які йшли в кабельних мережах, що обернулося масовими протестами школоти, яким тепер нема на шо фапати. [1]
  • А також заборонити кліп Кузьми «Скрябіна», «Сімпсонів», «Comedy Club», сіквели "Пили" і "Хостела" і цілу купку закордонних фільмів та іншої фігні. Ну чим не наці?


Брюно[ред.]

Брюно на фоні жовтого поля і блакитного неба.

Нацкомісія вирішила відгородити [1] населення нашої славної країни від цієї підерастії та заборонила фільм, тим самим підтвердивши монополію Верховного Цирку України як єдиного джерела підерастії в Україні. Але всім, в т.ч. і артисту, начхати, тому що є торенти!

Якась Аксинія Куріна, яка стверджує шо є членом цієї порно-лулз-комісії, пропонує ввести [2] національну шкалу абсурдності та відповідну одиницю абсурдності - один Бруно. Так, заборона зберігання порнографії буде 2 Бруно, визнання роману лауреата Шевченківської премії Олеся Ульяненка "Жінка його мрії" порнографією – 3 Бруно, а пропозиція депутата БЮТ Пилипенка нагородити Лозинського орденом – 10 Бруно і 50 брунокопійок.

Відомий ісконнік shorec підмітив:

{{#if:|
Я долго думал, почему решили запретить прокат "Бруно" именно у нас…

Потом понял. Всё дело в постере к фильму. Там Бруно стоит в жёлтых труселях посреди поля жёлтых цветов под голубым-голубым небосводом. Улавливаете? Это же, сцуко, аглецкий гомосек над нашим жовто-блакытным прапором издевается!!! И вот ведь молодцы ребята из минкульта. Что такую мерзкую провокацию просекли и вовремя пресекли.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:НЕК|Гайдлайнс|}}[2]


Вконтакті[ред.]

Через якусь ТП з Києва (мені так здається, а перевіряти лінь), яка виклала фотки із собачкою [3] вітчизняний МоральЮгенд заявив що Контакт пропагує жорстокість і взагалі цей сайт треба закрити.
Варто зазначити, що скандальне фото дівчини із собакою було зроблене під час виконання домашнього завдання, до того собачка прийняла іслам під колесами якогось там автомобіля самостійно, тому по суті дівчата нічого поганого пацієнту не зробили — хіба що зробили знаменитим.
І коню ясно, що ми не розмістимо цих фоток, щоб не попасти під пильне око нацкомісії, хоча ми стоїмо в цих ваших США і нам пооохуууй! [4]

Заборонили порно…[ред.]

Блядь, от ПВС!

Галерея народної творчості[ред.]


Реакція у ЖЖ[ред.]

А ЖЖ з такою плашкою усім вимогам відповідає

Свого часу якась гарна людина постаралася і намалювала плашечку, яку тепер небидло пихає до себе в щоденнички з нєістовим старанням! Плашка в ЖЖ Діяльність НЕК моніторять в спільноті moral_monitor. Також дуже велику увагу комісії приділяє Уточька (dadakinder)

Закон 404[ред.]

Bafae-232.jpg

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Ненька-Україна наглядає за тобою. Будь гарним хлопчиком

Закон 404 - один із вітчизняних законовисерів та товстий троллінг народних інтернет-мас, покликаний захиститі лоллі від педобірів в вишиванках. Як завжди закон зроблено через універсальний інтерфейс і то, як хотіли зробити краще пообіцяли бидлу електорату дуже далеко від того, що вийшло. Тепер будь-якого провайдера можна легко взяти за яйця прягнути до відповідальності за те неподобство і рагрозу суспільній моралі, які він несе своїми мережами. Прийняли його відразу після скандалу з Артеком і депутатами БЮТ невідомими педофілами, причому "за" проголосували 404 кнопкодави у першому читанні, мов усьо, елєктрічєство кончілось, кіна нє будєт. Це і дало назву закону.

Технічна підкованість авторів[ред.]

З першої сторінки документу [3] відразу стає зрозуміло, що писали його однокурсники Зварича Лисого та Кислинського. Основні шедеври:
- поняття "ресурс" так і не визначене. Що мадося на увазі - ІР-адреса, URL чи аж цілий сервер - невідомо;
- які дані про з’єднання треба зберігати не сказано, якимось чином фільтрувати неправильний контент (і як ці розумники будуть дивитись https?). Дурниць в законі вистачає, і, що найгірше, ці дурниці дозволяють довести провину будь-якого провайдера в будь-чому - наприклад в терористичній діяльності.
- забороняється доставляти за допомогою мереж зв’язку порно із участю дітей або їх образу (так-так, ваш хентай іде лісом, шановні манґойоби анімешники).
- якщо провайдер довідається про передачу ЦП через його сервери - зобов’язаний викликати патівен. Мабуть їм тепер доведеться наймати людей, що будуть передивлятись всю порнуху клієнтів і визначати де яка.
- ще не можна викладати екстремістську літературу, або таку, що викликає ненависть до конкретної соціальної групи. Тоді правда неясно як публікувати про владу - всілякі полювання, Артеки чи про франкфуртське пиво. Та і взагалі 90% новин про владу інакше як розпалюванням ворожнечі проти неї ж не розціниш. От наші сусіди зробили прогрес і чесно визнали владу соціальною групою і засудили журналюгу за розпалювання.
- неясно як вони будуть боротися із анонімними Sim’ками, макдональдським інтернетом, всякими 3Ґ та 4Ґ

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Вона працює. Вона - це Україна цензура

Як воно так вийшло[ред.]

Хотіли як краще, а вийшло як завджи. Спочатку подумали, що класно було прийняти якийсь закон про порнуху. Прийняли. Стало мало. Вирішили ще піддати. А тут якраз Артек. От і придавили кнопочку

Реакція[ред.]

Майже з самого моменту схвалення закону добре чути як гігантські хвилі гівна правозахисників та пересічних любителів СР розбиваються об бетонні хвилерізи владного похуїзму. Для цього хтось навість скрутив простенький сайт на PHP висловлення всенародного фе - http://zakon404.pp.ua/, а гугл рясніє людськими переживаннями та нелюдським батхертом по запиту "закон 404". Варто зауважити, що нагнути тирнет-спільноту намагаються уже не перший раз, було уже в 2003-му, 2005му та 2009му. Ні перший, ні другий, ні на третій раз нічого не вийшло і інтернет ЗМІ та гівноблоги почуваються прекрасно. FAIL їм, WIN нам.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
А їм похуй

Як воно за бугром[ред.]

Ще гірше. У нас хоч на закон начхати, поки ти не став кому-небудь поперек горла (як цей невдаха [4]), а там всі його виконують.
Серйозно, отак беруть і виконують! І виходить все це не гірше відомого полювання Лозинського на людей на відьом.
Але ж - закони дебільні і при IQ вище 0 вони іноді навіть відкручуються - їхніх лоллі качають не тільки віруси [5], а навіть і коти [6]. Ну а хулі

Списки заборонених сайтів[ред.]

Коли в світі почали практикувати подібну хуйню виявилося, що списки заборонених сайтів - це просто ж просто клондайк педобіра. Тоді список завирішили (наприклад у Кенгурятії та Данії [7]) засекретити, а сторінки вікілікс (які цей список вивісили) внести в той же список[5], що безумовно доставило всім присутнім.
Питання що хоче Більший Брат - а) наглядати за нами б) надати кожному педобіру по патівену чи в) просто допомогти бітардам зібрати списочок - залишається загадкою. В будь-якому випадку автор не рекомендує лазити куди не треба, а якщо і лазити, то вивчити чим проксі відрізняється від VPN, а хуй від пальця.

К.О. повідомляє[ред.]

НЕК - це написаний КАПСЛОКОМ родовий відмінок множини, утвореної від слова "неко" - "неки".

Примітки[ред.]

  1. Хоча саме це твердження сумнівне, ібо інтернет є в кожній хаті, а в тому ж фКантактє лежить стільки порєва, що можна здрочитися на корню!
  2. http://d-a-z-bastard.livejournal.com/1179594.html
  3. пруф із тими самими фотками, будьте обережні! http://life.pravda.com.ua/scandal/4a5f02c54915e/
  4. Ще один пруф суто заради інфи — http://gazeta.ua/index.php?id=300486
  5. це і є рекурсія, друже мій