НЕНАВИСТЬ

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Ненависть — почуття великої неприхильності, ворожості до кого-, чого-небудь. Кума сракоболю. Тісно співпрацює з капсом, знаком оклику дюжиною знаків оклику та ctrl+v для посилення власної значущості. В залежності від різноманітних факторів може викликати бажання власної або чиєїсь смерті, провокувати галас, безлади, кровопролиття та виливатися в інші прекрасні речі, які в свою чергу приносять гарний настрій нам з вами.

В мережі.[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
відома книжка ненависті Маяковського

Нетспіковий варіант «Н8», читається як «х-ейт», зустрічається у багатьох спільнотах живого журналу, у інших сайтах, що дозволяють розміщувати блоги. Також, це простий спосіб зекономити час в онлайн-спілкуванні, замість друкування усього слова, можна натиснути усьго дві кнопки. Англійский варінт може бути надрукований кирилічними літерами: «НАТЕ», російською читається «НАТЄ», співпадає з назвою збірки віршей Маяковського, тому на іміджбордах часто використовується скан обкладинки цієї збірки.

Троллінг.[ред.]

Ненависть є однією з найпоширеніших реакцій на троллінг (зазвичай на товстий, бо при грамотному тонкому підході реакція може бути будь-якою). Ненависть є й каталізатором, бо досить лише її невеличкого прояву до об’єкту чиєїсь любові аби покормитися.

Блогосфера.[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Заява людини, що вдосталь натерпілася на грішній землі.

Майже кожен живий журнал (щоденник на іншому ресурсі чи власний блог — неважливо) так чи інакше сповнений ненависті.

1. Звичайний юзер.

 • Понуро пише про те, як він ненавидить свою роботу, дружину, обов’язки, друзів і навіть не думає нічого змінювати, бо все ж в цілому нормально.

2. Троль або/та тисячник.

 • В залежності від власного розуму, почуття гумору, аудиторії та мети обирає тему, кидає туди дрова ненависті та розпалює вогонь. В якому потім й шкварится смачненькая їжа. Типічний приклад — Цьомачка.

3. Дєткі-малолєткі.

 • Від звичайних юзерів відрізняються зазвичай вапиюсчай бесграматнастью. Ненавидять школу, батьків та вчителів, відсутність грошей, заборони. Писати до ладу не вміють, тому свою ненависть виражають за допомогою тієї ж бесграматнасти.

4. Емо, готи й інша нечисть.

 • Пік цих створінь пройшов пару років тому та залишилась категорія особливо впоротих, що до сих пір пишуть про те, як ненавидять життя в цілому та мріють померти. Побожаємо ж їм здійснення мрій!

5. Культурне бидло.

 • Графоманять на тему того, як ненавидять ЗМІ, сірі маси, оцей тупий одяг, що всі зараз носять; оці тупі книги, які всі читають, й таке інше. Пишуть зазвичай грамотно та багато. Але… Взагалі не думаючи.

Комікси.[ред.]

Всім відомі комікси Fruustration. Хоча вони скоріше ілюструють роздратованність, ніж ненависть. Але ж вам це неважливо, любоньки?

В соціумі.[ред.]

Хейтер (від англійського Hater — той, хто ненавидить) — чувак, що особливо вірно і з пристрасттю ненавидить якесь явище, людину або річ.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сучі хейтери, як ви можете ненавидіти цих талановитих мужчин? Самі б спробували досягти такого успіху…

Часто-густо частину мейнстріму, як то модного письменника, дурнуватий гурт, популярний серіал, напрямок в музиці. Також повсемісно зустрічається ненависть до неньки, її дурнуватих правителей та не менш дурнуватих сусідів.

Релігія.[ред.]

Часи активного протистояння різних релігій давно вже пройшли, і тим поче вони не стосуються нашої теми, бо протестанти, (греко-)католики і православні майже ніколи не сруться через релігію, а muslims cannot into internet. Зараз більш актуальними є срачі між Віруючими і Невіруючими (т.з. Атеїстами).
Ненависть з релігійного підґрунтя для нашої пост-совковської країни не характерна, бо у нас багато атеїстів і тих, кому похуй на релігію, а віруючі, будучи у мешості, ведуть себе зазвичай дуже спокійно. Але у країнах захода, зокрема у наших найближчих сусідах-поляків це дуже болюче питання. Тому варто лише зайти на якийсь їхній іміджборд, наприклад на [www.karachan.org Карачан] і розпочати тред на тему «Бога немає» тебе одразу ж закидають ненавистю.
Почитайте статтю ae:Atheism на ЕнциклопедіїДраматиці — відношення надзвичайно релігійних американців до атеїстів. Ні, ніхто вас не спалить на багатті, часи вже не ті, але дивитися скоса на вас там будуть. Будьте уважні!

Політика.[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Василь Павлюк: «Націоналізм — це не ненависть, це — любов».

Культура.[ред.]

Так, як ненависть — одне з самих примітивних почуттів, то недивно, що їй присвячено дуже багато творчості і «творчості». Достеменно відомо, що якби не сабж, то половина сучасних українських авторів залишилась би без масла й хлібу. Репери також без хейтерства зійшли би на нівець. Такі таланті, як ці — точно.

{{#if:t5x3Ke21hUA|{{#ev:youtube|t5x3Ke21hUA|240|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Розрив шаблону. Реп про нелюбов до репу.

Слово Google.[ред.]

Hate — 307 000 000 результатів. Ненависть — 3 430 000 рез. Тим часом як… Boobs — 51 300 000 рез. Груди — 7 370 000 рез. Радіймо, браття й сестри, бо ж добро перемагає зло!

Рейтинг ненависті.[ред.]

Що люди ненавидять найбільше, у порядку зменшення ненависті:

найненависніше — бути євреєм

 • Геноцид

сплановане та систематичне винищення окремих категорій людей

 • Акти виключного насильства щодо окремої людини

вбивство, згвалтування, підпал

 • Насильство

напад, тероризм, осквернення, вандалізм, погрози

 • Акти дискримінації

сексуальне переслідування, нерівність при наймі на роботу, соціальна нерівність, нерівність у поселенні, нерівність у освіті

 • Упереджені дії та сліпе наслідування

пошуки цапа-відбувайла, дискредитація та компрометація, осміювання, уникання соціалізації, дехуманізація

 • Малопомітні збочення

стереотипи, пласкі жарти, росповсюдження чуток, обговорення почуттів інших людей, погодження з брехнею да відкидання правди, байдужі зауваження Шаблон:ПС