Олесь Бузина

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{#if:|
А те, що я найпопулярніший письменник — то є факт. «Вурдалак Тарас Шевченко» — тираж більше ста тисяч (включаючи останнє, доповнене видання, тираж якого вже розійшовся і скоро доведеться друкувати ще — книга буде ще товстішою!). «Таємна історія України — Русі», її тираж вже більше п'ятидесяти тисяч примірників — за два роки! «Поверніть жінкам гареми» — тираж за півроку більше десяти тисяч
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Олесь Бузина|Гайдлайнс|}}

Олесь Олексійович Бузина (фоф. Тролєбузина [1]) — сучасний український публіцист, есеїст, телеведучий, письменник.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Олесь Бузина дивиться на тебе, аноне, як на лайно, хоча і сам виглядає не краще
Trolebuzina.jpg

Трішки біографії[ред.]

Народився у сім'ї офіцерів 5-го ідеологічного управління КДБ УРСР (це саме ці героїчні юнаки з холодним сердцем і чистими руками, що бороли український націоналізм на корню і в зародку; як саме - може дохідливо розповісти Левко Лук'яненко, чи Степан Хмара; бо В'ячеслав Чорновіл вже не може).

У школі відрізнявся вмінням писати й читати, найбільш сильне враження на майбутнього письменника справив вразив німецький гумор. У піонерському таборі, в НДР, де він був разом із німцями, вони в одному з конкурсів бігали наввипередки, затиснувши у сідницях монетку. Коли учасник добігав до відра, він сідав і ця монета падала туди Пруфлінк. З цією монетою (ювілейні п'ять марок) Олесь ходить й досі.

Чому і коли навчався, як трудився[ред.]

У 1992 році Олесь Бузина закінчив філологічний факультет Київського університету (імені отого самого Шевченка) за спеціальністю «викладач російської мови та літератури», проте нахуя воно йому всралось викладацькою діяльністю не займався, натомість він подався у завучі школи гувернанток, де займався розбещенням малолєтніх блядєй домашньої прислуги.

Від жовтня 1992 року працював літературним редактором газети «Книжник».

Від квітня 1993 року — літературний редактор, від грудня 1993 року — репортер відділу науки; від березня 1994 року — спеціальний кореспондент відділу науки, від жовтня 1996 року — головний по лулзам спеціальний кореспондент блоку розваг газети «Киевские Ведомости».


Сам про себе[ред.]

Про себе пан Бузина каже таке:

{{#if:|
— Я не собирался быть журналистом. Профессия эта меня никогда не интересовала. Но сразу стать писателем невозможно. Нужно было работать. А кем работать, если любая профессия у меня вызывала омерзение, кроме одной — журналистики? Даже не так: эта профессия у меня вызывала наименьшее омерзение, поскольку в идеале я предпочел бы вообще не работать
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Олесь Бузина|Гайдлайнс|}}

Пан Бузина називає себе і українцем, і росіянином оскільки вважає москалів росіян, білорусів і українців єдиним «суперетносом".


Як письменник[ред.]

...Олесь Бузина став відомим після виходу в світ книги Вурдалак Тарас Шевченко, в якій він у різний спосіб посиленням акцентів на негативних моментах біографії зміг накидати чимало лайна у вентилятор вибудувати правдивий і чесний не дуже такий образ Тараса Шевченка.

Регулярно розповідає на російському телебаченні про / за Україну.


Як він "служив"у лавах РА[ред.]

Бузина дуже полюбляє позувати у військовій формі, с хрестиками на грудях. Мріє бути ротмістром. Але чому ця мрія не здійснилася?

Відповідаючи на запитання журнала"Камуфляж" “Мне нравится жизнь, как она есть. Без выдумок", Олесь так розповідає про свої "військові" пригоди:

- После карантина попал служить в роту охраны.

А чому там не затримався?[ред.]

- На собеседовании командир роты старший лейтенант Кусков поинтересовался: «Хочешь служить в роте охраны?». Я говорю: «С детства мечтал. Единственно, что меня не удовлетворяет – слабая оснащенность часовых. На военной кафедре нам рассказывали и об ПК, и об РПГ-7, и об АГС-17, а у нас только автоматы АК-74». Он насторожился: «Ты это к чему?». Я ему объясняю: «Когда беру в руки автомат, то такую силищу в себе чувствую! Страшную! Хочется получить от партии приказ двигаться на Запад и, наконец, устроить социализм в этой проклятой Западной Европе. А после победы мы с Вами, товарищ старший лейтенант, славно позагораем на Биаррице. Как немцы в 40-м году. Вы хотите на Биарриц?».

З чого старлєй Кусков зрозумів який "скарб" йому дістався, і швиденько "збагрив" героя у автороту:

Потом, через месяц, в автороту. Там прослужил месяца два. А заканчивал службу во 2-й батарее.
- Сколько продолжалась Ваша служба?
- 13 месяцев и 22 дня. Это вместо 2-х лет.
- И за это время сменили три подразделения?

Про саму "службу":[ред.]

- Да, неплохо. А мне в свое время пришлось попахать в столовой. Летом, когда начались массовые выезды на полигон, и в училище не стало хватать солдат для заступления в наряды, я таки загремел на кухню. Считал каждый наряд. Для меня это было самое неприятное, с чем я сталкивался в армии.
Кстати, именно в наряде по столовой я узнал, что у меня досрочно увольняют из армии.

Який висновок?

Наш "гусар", "ротмістр" і прочая, прочая, прочая - був звичайним "духом", який не вилазив із солдатської ідальні.

Бузина і самий справедливий в світі український суд[ред.]

Свого часу (10 років тому) національна спілка письменників України звернулася до прокуратури Подільського району Києва з проханням порушити проти кореспондента газети «Киевские ведомости» Олеся Бузини кримінальну справу за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та наклеп на адресу поета Тараса Шевченка.

Всім було похуй.

Прокуратура визнала, що нахуя це нада журналіст розпалював неприязнь до української нації, а також у своїх публікаціях і книзі «Вурдалак Тарас Шевченко» ображав націянального поета і зводив наклепи на нього. Але у зв'язку з тим, що дії Олега Бузини не є соціально небезпечними, а в нього на утриманні є малолітня дитина, журналіст підпав під амністію.


Про що мріє ratzekahlbuzina[ред.]

Пан Бузина мріє повторити долю Столипіна:

{{#if:|
... рассказывая о своей недавно написанной исторической книге, он напомнил, что известные личности не имели волос на голове. «Столыпин, например, был лысым. Очень был крепкий, крутой мужчина. ».
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Олесь Бузина|Гайдлайнс|}}

Звадаючи на те, що кількість волосин на апікальній/каудальній частині тушки пана Бузины є невеликою, є дуже ймовірним те, шо він приміряє на себе лаври Петра Аркадійовича - завзятого українофоба, до речі. Разом з кулею у печінку на вершині слави.


Подвиги націянального героя[ред.]

Зараз він її ґвалтуватиме здасть до відділку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Отой самий "Вурдалак..."

З того часу ніхто з митців і прокурорів творчістю Бузини вже не цікавився. Тепер ним цикавляться лише кондитери.

Зокрема, 22 березня 2009 року, у відповідь на книгу Олеся Бузини «Поверніть жінкам гареми» активістка руху FEMEN Олександа Шевченко на презентації нової книги пустила авторові в лице торт за «образу на адресу українських жінок».

У відповідь Олесь Бузина схопив дівчину і згвалтував її прямо на підлозі тримав до приїзду міліції. Двоє з відвідувачів магазину намагалися заступитися за Олександру, однак письменник почав бризкати в їм у лице рідким лайном з-під хвоста газовим балончиком. За повідомленням офіційного блогу організації, постраждалими стали двоє журналістів, яких було доправлено до лікарні з «серйозними травмами» очей.[1] а нєхуй.

Прям-таки увесь Бузина[ред.]

http://www.from-ua.com/specproject/12.html - спец-Бузина-проект

Одні з крайніх тем (мовою ориґіналу):

  • Бузина: Киев может исполнить роль Брюсселя в славянском аналоге ЕС [2]
  • Триединая Русь по-зюгановски [3]
  • Бузина: для чиновников наступает 37-й год, а СБУ – вместо НКВД [4]
  • Олесь БУЗИНА. Хвіст для Бандери
З'їзд потужної націонал-свідомої партії. Простора конференц-заля оздоблена державними прапорами[2], портретами бандеро-мазеп і дівочими віночками...
З динаміків долинає життєрадісна музика: «Лєнту за лентою патрони подавай, український повстанче, в бою не відступай!»
Присвячується редактрисі газети «День» Ларісє Івшиной та раднику Юлії Тимошенко Алєгу Мєдвєдєву
На трибуну піднімається Провідник – молодий дужий хлоп з пикою істинного арійця, якого щойно відірвали від плуга. Делегат у першому ряду шепоче сусіду на вухо... [5]

Перли відтіля:[ред.]

– Пане Провіднику! – натхненно починає він. – Давайте внесемо до парламенту пропозицію, щоб усі свідомі українці обов'язково вживлювали собі хвости і носили їх, як на публічних закладах, так і у приватній обстановці. Це надасть нам можливість відрізнитися не лише від москалів, але й від несвідомих українців, які не люблять свою Батьківщину!

Кілька безкінечних митей заля мовчить, чи не знущається з них молодик? Може, це чергова підступна москальська провокація? Делегат-консерватор з вусами, як у Левка Лук'яненка, поважно прорікає:

– Хвіст – не вихід. Добродій Бандера, як відомо, не носив хвоста.
– Як не носив? – перебиває його кравчукоподібний делегат-ідеолог. – Ми не знаємо цього достеменно. Більшість фото Бандери зображують його лише до пояса, як на документи, або у повний зріст анфас у урочистій обстановці. Немає жодної світлини, де б цей наш найвизначніший герой знявся ззаду. Окрім того, більшу частину своєї героїчної діяльності добродій Бандера провів у підпіллі. Він міг носити у підпіллі хвоста, нікому його не показуючи, – наприклад, ховаючи у штани.
– Але ж ми не будемо ховати свої хвости у штани?! – заволав хтось з найрадикальніших делегатів. – Кого нам боятися?
– Нікого! – підтримали його. – Ми в своїй країні і можемо показувати свої хвости будь-де і кому схочемо!

З'їзд потонув в океані оплесків. Зі стіни навіть впав один з дівочих вінків. Ледве не попадали і прапори, але їх вчасно підхопили. [6]


Свіженьке[ред.]

{{#if:DRg0DqBGNyA|{{#ev:youtube|DRg0DqBGNyA|200|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Битва між Поярковим і Бузиною

12.03.2011 00:36 На програмі у Кисельова побилися Поярков і Бузина[ред.]

В ефірі програми "Велика політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Інтер" сталася колотнеча між художником Сергієм Поярковим і письменником Олесем Бузиною. Конфлікт стався при обговоренні теми "Тарас Шевченко у великій політиці".

Поярков похвалився своїм замком і літаком, на що у відповідь Бузина сказав, що замок у того на смітнику, а Пояркова, як художника, ніхто у світі не знає.

Поярков тоді почав говорити про свою книгу, а Бузина заявив, що не читав тієї книги.

У відповідь Поярков показав замітку Бузини в газеті, в якій той ... нахвалює Пояркова саме за цю книгу. І прозоро натякнув, що Бузина "дуже недорого, за невеликі гроші" може написати що завгодно, і Поярков це знає, тому що сам платив Бузині за цю замітку.

Олесь вдало продемонстрував свою здатність чвиркати рідким лайном з-під хвоста. При тому, що Поярков лише словесно викликав баттхьорт у сабжа, Олесь Сам кинувся битися, погрожуючи відірвати Сергію яйця.

В результаті бійки у О. Бузини чомусь абсолютно раптово розірвалась сорочка. В той же час, сам О. Бузина активно обливав С. Пояркова тим таки рідким лайном і погрожував анальними карами водою. Хоча яйця Сергія - на привеликий жаль присутніх у студії - лишилися незайманими (де Ви, справжні герої?) Також конфліктуючі сторони ображали один одного.

Ведучий програми Кисельов попросив О. Бузину покинути студію за припущення в тому, що він - Кисельов - запрошує певних гостей за гроші (як сказав сам ведучий програми - не за бійку, а саме за це припущення; оскільки бійка вдало додала драми до програми, присвяченій памяті такого драматичного національного героя, як Тарас Шевченко)

"Не треба, не дозволяйте собі, Кисельов, принижувати, наймати за бабки цього блазня, який працює тут у вас за бабки. Це правда", - героїчно мовив О.Бузина.

Коли письменник покидав студію, колотнеча з С. Поярковим спалахнула знову. Обидва супротивники ретельно витерли своїми сорочками - подертими, і не дуже,- таку запилену підлогу студії. Їх розняли, а Бузину вивела з приміщення охорона.

Поярков, відхекавшись, повернувся в ринг, і лікарі дозволили йому подальшу участь в чемпіонаті.

І коменти з приводу[ред.]

Re: только что КАПРАНОВ НАЗВАЛ БУЗИНУ ГАВНЮКОМ у киселева в прямом эфире askold 12 Mar 2011 02:04

Тоже мені відкриття. Тіпа хтось незнає що Бузина гімнюк і засранець. А що Капранов називає речі своїми іменами це првільно. Який сенс казати на сраку різними єфемізмами якщо вона від того не перестає бути звичайною сракою. Так і з тим Бузиною, якщо воно є лайно засране, то що не кажи а лайном це Бузина бути не перестане. (орфографія оригіналу)

Re: только что КАПРАНОВ НАЗВАЛ БУЗИНУ ГАВНЮКОМ у киселева в прямом эфире askold 12 Mar 2011 02:15

Silentio Написав:


> А по морде!?!!! Карпанов-то покрупнее Пояркова будет. ТЕм более шо их там двое!

Це що нова така мода пішла в людей містецтва Бузину бити? Тіпа хто Бузни по морді не бив, той ніфіга не художник і не богема а лох вухастий, неультурний і неотесаний.
А дав пару раз Бузині в морду і можеш долучатись до світу виского містецтва якщо якісь таланти маєш.
А якщо талантів нема, то можеш сміло йти в мистецтвознавці, та інші критики з меценатими.


Тверезий погляд[ред.]

Відомий соціальний психолог Олег Покальчук з гумором поставився до солодкої зброї феміністок, а також розставив всі крапки над І в суперечках щодо скандальної книги Бузини. Прошу звернути увагу на восьмий пункт:


{{#if:|
Симпатична представниця української "вагінальної варти" засадила тортом в письменника Бузину. Компенсація комплексу кастрації наліцо, включно з білими шмарклями крему на весь фейс партнера.

Всім в кайф (хіба що Бузина не любить солодке). Феміністкам продовжать гранти, ще й накинуть на кондитерські вироби, а у Бузини зросте продажа книжок.Словом, всі вчергове недорого пропіарилися.

У зв"язку з цим пропоную відповідний табель о рангах українського піар-обкидування різними речами.

1.У Віктора Андрійовича треба метати стільниковий мед, той, що з невикачаної рамки.. Стильно, липне добре, косметично корисний. Правда русофіли можуть туди доліпить для ваги воску, але то вже інша стаття. Метати повинен якийсь русин , бажано з Мукачево, але шоб в фофудьє і кричав «НАТО - вон». То при бажанні можна зрозуміти як «геть» і “ондечки там».

2.У Юлію Володимирівну треба метати памперси. Вона дуже це слово любить і з притиском його вимовляє.. Але спочатку взяти бабла за брендінг з виготовників. Тут може виникнути дискусія, повні чи сухі. І якщо повні, то чим. Тим, що по-маленькому чи по-великому? Метати памперс має якась багатодітна тітка. що заждалася Юліної Тисячі. Воня має представлятися потім міліції як обманута вкладчиця Нацбанку.

3.У Віктора Федоровича яйцем - це пфуй, навіть не банально. Можна памперс з медом. І вага пристойна, і з натяком на спроби співпраці. Кидати повинні комуністи, але так, щоб обов"язково промахнутися на метр і попасти в Льовочкіна або Бойка. На крайняк в Колеснікова, але з таким піаром можна до дому не дійти.

4.У Володимира Литвина треба жбурляти перукою. Але щоб було побільше пудри, і щоб кидав хтось лисий. Як пудра запорошить очі, Литвину буде легше уникати єхидних поглядів.Та в Литвина можна кидять нетяжолим чим завгодно. Але тільки за гроші і по домовленості, бо задурно Михайович випустить на вас Зарубінського. І той легко обгрунтує, що ви стріляли ще в Кенеді.

5.У Турчинова можна кинути його книжкою «Ілюзія страху», але намазати її чорною ікрою. Щоб не було видно обкладинки. Подивитися, злякається , чи ні. По-любому Турчинов в ікрі - це прикольно.І подивитися, хто його кинеться облизувати.

6.У Черновецького треба кидати оберемком тестів Роршаха - се такі прикольні симетричні плями. Вони звісно не долетять, але Леонід Михайлович їх позбирає і буде довго тлумачити на радість всім-всім.Може потім перевидасть або покладе на музику.

7.В Балогу кидать не можна. Балога сам (в) кого хочеш кине.

8. А це спеціально для шевченкопоклонників, бузиноненавистників і феміністок. Перший торт треба було кидать в професора Гарварду Григорія Грабовича, який написав у 1982 році працю англійською «Шевченко-міфотворець», де по суті написав все те саме, що Бузина про Тараса Григоровича. Тільки що без сарказму і вельми академічно. В патріотичному середовищі здійнявся неабиякий крик, і в діяспорі Грабович став в певних колах «нерукоподаваєм». Друга хвиля цього крику знялася вже у нас в 1992 році, коли покійна Соломія Павличко, нині гуру українського жіночого самоствердження, переклала се українською. Тому для справедливості задля треба було б якимось кізяком в Джорджа пожбурити. Але це мав би бути якийсь гнусний мачо латиносівського виду, як у Тарантіно, але з татуюванням у вигляді вишиванки.

Бо то є правдивий постмодернізм.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Олесь Бузина|Гайдлайнс|}}

{{#if: |}} {{#if:ПоцрєотІсконнікСвідомітУкрьіКанонічноОбщєпонятнийЖьідобендеровцьіКанонічньій язьік | {{#if:Основьі |}} {{#if:
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
|<td rowspan="{{#expr: {{#if:ПоцрєотІсконнікСвідомітУкрьіКанонічноОбщєпонятнийЖьідобендеровцьіКанонічньій язьік|1|0}} +{{#if:СвятопутєнДмітрій МєдвєдєвСталінеффєктівньій менеджєрВождь вечно жьівой ЛєнінСССРПравославієМППравдівая газєта «Завтра»|1|0}} +{{#if:ВаряжкаВомбатій ПафнутічГутнікКВШуровГовнотєрпєц КауровСєргєйМіхаілокруготєрпєц Лук’янєнко|1|0}} +{{#if:Украіна-РоссіяВишиванко|1|0}} +{{#if:Львовскоє мєтроАвстрійскій гєнштабОдєсса находітся в КрьімуТрєтій РімПятая Імпєрія|1|0}} +{{#if:ГазосрачРуССкая логикаХохлосрач|1|0}} +{{#if:ПДРСЗапрєтіть ТопологіюТрадиция|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}} +{{#if:|1|0}}}}" style="vertical-align:middle; padding-left:7px;">
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
}} }} {{#if:СвятопутєнДмітрій МєдвєдєвСталінеффєктівньій менеджєрВождь вечно жьівой ЛєнінСССРПравославієМППравдівая газєта «Завтра» | {{#if:Ідєологія двіжєнія |}} }} {{#if:ВаряжкаВомбатій ПафнутічГутнікКВШуровГовнотєрпєц КауровСєргєйМіхаілокруготєрпєц Лук’янєнко | {{#if:Ізвєстньіє ісконнікі |}} }} {{#if:Украіна-РоссіяВишиванко | {{#if:Мєста скоплєнія |}} }} {{#if:Львовскоє мєтроАвстрійскій гєнштабОдєсса находітся в КрьімуТрєтій РімПятая Імпєрія | {{#if:Канонічная гєографія |}} }} {{#if:ГазосрачРуССкая логикаХохлосрач | {{#if:Явлєнія |}} }} {{#if:ПДРСЗапрєтіть ТопологіюТрадиция | {{#if:Братскіє двіжєнія |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: |}}


Примітки[ред.]

  1. Ім’я з 20-х рр. ХХ ст. Скорочення від прізвищ Троцький, Лєнін, Бухарін, Зінов’єв
  2. Колись за такі перли була стаття - Зневага до Державних символів