Словник/A-Z

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

All your base are belong to us[ред.]

All your base are belong to us (також AYBAB2U, AYBABTU або просто AYB) — фраза негативного персонажа, лідера групи пиратів, що відомі як CATS із англомовноі льокализаціі гри Zero Wing, котра стала одним із перших і найвідоміших інтернет-мемів та одкрила масам юзерів цілий лінгвістичний напрям, котрий названо Engrish (спотворена та ламана англійська мова, що характерна для жителів Південно-Східньої Азіі).

An hero[ред.]

An Heroмем Форчана, так звуть с-амогубців, що в-бивають себе через маловажливі дурниці, у Луркоморйі взагалі став синонимом слова "п-омерти".

BSOD[ред.]

BSOD (англ. Blue Screen Of Death (синій екран смерті)) — повідомлення вінди про критичну помилку. Дуже часто зустрічається у Windows.

Причини[ред.]

Бидлокодери з MS кажуть, що причина - конфлікти драйверів, але насправді причина - квота на бидлокодерів у MS.

Див. також

Посилання[ред.]

Diversey[ред.]

Приклад творчості
Сабж
Коля — класик, як і Костенко

Diversey (Микола Воськало, Коля Диверсант) — популярний ЖЖ- блоґер, поет-аматор, перекладач комікс-стріпів. Родом з Калуша, громадянин США, живе в Києві. Перш за все відомий своїми дотепними віршами, так би мовити, на злобу дня. Склав цілий цикл віршів про інтернет-меми по одному на кожну літеру алфавіту, багато з яких прикрашають і статті ФМ. Переважно пише літературним суржиком, а віднедавна під впливом о. Негребецького почав звертатись і до української літературної. Курує веб-проект «Рагулі».

EX.UA[ред.]

{{#if:Коля Диверсант|
пишу цей вірш я, сидячи в окопі
у центрі громадянської війни
ми думали: живемо у європі
та з нами не погодились вони
качали ми спокійно серіали
плоди труда ми крали у людей
мук совісті ми геть не відчували
а тут бабах! закрили ex.ua
як чорна ніч зненацька нас накрила
коли ж пройшов за хвилю перший шок
зібрались ми разом з усьої сили
і спромоглися на сміливий крок
пішли широким фронтом в ddos-атаку
тиснули щосекунди на f5
хай знають міліційні розбишаки
шо не потрібно було нас чіпать
вже президентський сайт в бою загинув
і полягла сторінка мвд
за ним геройськи впав портал кабміну
а далі - регіони і т.д
ми - молодці, ми справились зі страхом
наш батальйон їм добре дав вогня
це інтернет, тут посилають нахуй
а революції тут взагалі щодня
{{#if:Коля Диверсант|

— Коля Диверсант{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Словник/A-Z|Гайдлайнс|}}

Лоґо сайту на 9 травня

EX.UA — найбільший український файлообмінник. Заснований влітку 2009 року, випиляний злостивими ментами і відновлений після ряду DDOS-атак на сервери, у тому числі Президента та МВС, в січні 2012 р.

Усі сервери розташовані на території України. Сервіс дозволяв завантажувати файли до 50 ГБ. Станом на листопад 2011 року, ex.ua займав 10 місце найвідвідуваніших сайтів серед українських інтернет-юзерів. Щоденно ресурс відвідують понад 1 млн користувачів. Сайт було закрито правоохоронними органами 31 січня 2012 року у рамках розслідування кримінальної через порушення авторських і суміжних прав, також було припинено обслуговування домену, конфісковано усі сервери ресурсу.

1 лютого 2012 року через соціальні мережі власник «Простопринту» Денис Олейников поширив звернення, в якому натякається на проведення DoS-атаки на сайт Президента України, через що офіційне-інтернет представництво Президента України працювало з перервами. Також у соціальних мережах був поширений заклик про проведення о 18-й годині масової DoS-атаки на сайт Президента України (president.gov.ua).

Fail[ред.]

Сферичний фейл

Fail (англ невдача, провал) — англіцизм, що в інтернетах використовується для позначення невдач анона у будь-якій сфері діяльності. Чудовий аналог — москальсько-суржиковий «Пиздець».

{{#if:|

Гамлєт. Як остопиздило купатися мені. Чи може іскупатися? Купатись чи не купатись? Блядські ці питання зайобують. То може, не вагаясь, спустити враз штани та батерфляєм хуярити, аж поки за буями в очах не потемніє? Ну а згодом? Про наслідки можливі не подумать? Один лиш тільки раз і вже крадеться піздець з своєю усмішкою хижой. Простуда, геморой, чіряк на сраці, запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила... На ній брудна Офелія вонюча та купка маргаріток, а під нею лежить той фраєр, що любив купатись. Такіє варіанти єбав я в рот і в носа. (Гамлєт харка у море і його дрючком пиздячить.)

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Словник/A-Z|Гайдлайнс|}}

Приклади фейлів[ред.]

Див. також[ред.]

Посилання[ред.]

For teh graet justice[ред.]

For teh graet justice — в ім’я Великої Справедливості. Належить до категорії мережевих абревіатур, фраза із заставки англомовної версії гри Zero Wing (All your base are belong to us).
Застосовується в якості універсальної мотивації скоєного.

Крім того, так часто говорять, виправдовуючи яке-небудь прохання, особливо коли хочуть упізнати соус якоїсь особливо затертої картинки.

«For [the] great justice» часто скорочується до FGJ або FTGJ.

В інтернетах

IRL[ред.]

IRL (скор. від In Real Life, у реальному житті) — означає, що мова йде про справжнє, невіртуальне життя, а не про інтернети — українська абревіатура УРЖ

Lolcat[ред.]

Lolcat (од LOL і англ. cat — кіт) — смішна фотографія кота чи кішки (а потім і всякої иншої тварини, або неживого обьєкта), котру підписано якимось текстом гумористичного характера. Часто підпис свідомо містить бруталні граматичні й ортографічні помилки.

Lolspeak - часто вживані в підписах до Lolcat слова («lolspeak») увійшли в інтернет-сленґ і стали аналогом жаргона "падонкафф".

Nuff said[ред.]

Nuff saidлолспікове спотвореньня од англ. enough said (укр. сказано досить або укр. досить слів). Значіння одповіднє.

OM NOM NOM NOM[ред.]

OM NOM NOM NOM (моск. АМ НЯМ НЯМ НЯМ, укр. САМ НЕ ГАМ І ДРУГОМУ НЕ ДАМ!) — форчонговській мем, імітація смачного поїдання нямки.
Зазвичай, після відкриття анонімусів треду про їжу на форчонгі і деяких москальских бордах, тред заповнюється постами виду OM NOM NOM NOM, що свідчить про те, що це дуже добра нямка. В особливо запущених випадках є підписом до картинок з гуано.
Алсо, часто напис з’являється на зображеннях з тваринами, які поїдають свою нямку з припискою «Delicious %імя_продукту%! You must OM NOM NOM NOM it!», Причому у вигляді нямкі можуть бути не тільки продукти, а й наприклад машини. Або анонімуси.
І ось ще: Як це не дивно, але російським варіантом OM NOM NOM NOM є відоме і без жодного інтернету звукосполучення «ам-ням-ням».

O RLY?[ред.]

O RLY? — скорочене від «Oh, really?» (укр. Що, правда? Та невже?). Якщо адресат цієї фрази упевнений в своїх словах, або йому не подобається саркастичний тон супротивника, він може відповісти «Уа rly!», а натомість одержти «NO WAI!».

red-forum[ред.]

red-forum — переважно російськомовний форум про (переважно) мобільний і стаціонарний зв’язок в Україні. Тарифи, новини, зміни, переваги і недоліки і багато іншого.

З 21:30 27 березня 2010 простоював внаслідок пожежі у дата-центрі hosting.ua. Відновив роботу 29 березня за новою IP-адресою: http://91.213.117.184/

Sad but true[ред.]

Sad but true (сумно, але це факт; сумно - та факт; сумно - та правда) — досить популярна фраза американського інтернета, що виражає заразом і правду й гіркоту цієї таки «правди».

Shit happens[ред.]

Shit happens (англ. Шіт гепенс — букв. Г..мно стаєцця) — легендарна фраза, що описує момент, коли з людиною коїцця якийсь Fail. Англійці зазвичай говорять «It happens» (англ. «Таке буває»), але в розмовні мові поширився також бруталніший варіянт через суголосність. Приблизно те шо сказав Дід Панас.

SUDDENLY[ред.]

SUDDENLY (укр. РАПТОВО) - мем Форчана. Вживають коли хоч, але частіше з іронією, коли шось, шо очевидно для всіх мало статись, усе одно для когось стало несподіванкою. Або справді шось неймовірне шо раптово сталось. Найчастіше вживано разом із виразом «їх тисячі!»:

Use the force, Luke![ред.]

{{#if:2LTsvOHq3xc|{{#ev:youtube|2LTsvOHq3xc|320|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Використовуй Силу, Люк!

Use the force, Luke! — фраза, що належить Обі-Вану Кенобі, в інтернетах та ІРЛ використовується щоб спонукати когось скористатись чимось. При використанні фрази, як мема «Сила» може бути замінена на назву якогось засобу.
Приклади:

Wikia[ред.]

Wikia — багатомовний безкоштовний сайт-хостинг для вікі-проектів. Наприклад, там розміщено російську абсурдопедію. Список україномовних вікі-проектів можна знайти за посиланням.

Win[ред.]

Перемога!

Winrar (він, англ. Перемога) — мем форчана, використовується як позитивна оцінка будь-якого контенту чи явища. Антонім до терміну фейл.
За рівнями вінрарності поділяється на Епік Він (EPIC WIN), Вінрар (WINrar), Масовий Він (Massive WIN), МініВін (Mini WIN) у порядку спадання відповідно.
Маскотом даного терміну є каратист у кімоно з книжками-логотипом відповідного архіватора на голові.