АК/Ясон дінАльт

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Ясон)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Як свідчить анон (підозрюємо, Курка Аалямб) - Ясон дінАльт http://dramatica.org.ua/Ясон_дінАльт – засновник, Одмін, Отець, Син, Дух Святий Демотіваторс.орґ.юа, Учану, Укркнига.орґ.юа, Усаутпарк.орґ.юа та Драматики.

Якщо вірити його (в сенсі Ясона) словам і враженню від спілкування, це далебі освічена людина. У Драматиці присутній як Користувач:Yason dinAlt. Якби школота та бидло щось читали, окрім Гаррі Поттера, то знали би, що нік пана нахабно поцупленийзапозичений у расового американського письменника-фантаста Гарі Гарісона: Ясон дінАльт - головний герой циклу Deathworld.


Вдалі (на думку виключно Курки) вислови[ред.]

Прохання не читати:
*Школоті
*Вігітним жінкам першого і третього триместру вагітності
*Інвалідам І та ІІ груп
*Ветеранам війни та праці
*Поцієнтам, що тримаються на диспансерному обліку психіатричних та кардіологічних закладів
*Просто на тверезу голову


Пан гарний оратор і деякі з його фраз настільки потрапляють у яблучко, що їх можна використовувати як щось на зразок мемів, для посилення власних висловлень. От найбільш емоційно-насичені та мистецькі з них:

"Не існує у Всесвіті, ні верховної істини, ні єдиної формули. Але вони існують на моєму сайті, тут існує моє адмінство, і я верховна істина, я єдина всеописуюча формула тут, який би я не був."

"Тобі пора вже піти нахуй ібо ти довбойоб, я тобі це пояснюю максимально коректно вже більше місяця, спробуй це вже зрозуміти."

"Ти викликаєш у мене такий набір сумнівів, що сумніву як чинити, щодо тебе, у мене немає."

"Не переймайся, я cпрощу до потрібного рівня, що не варте спрощення видалю."

"Добрий день, довідкова для дебілів слухає! Так, на Учані відсутня реєстрація, дебіл ви наш."

"Бидло", таке враження, що ми сидимо у Віденському Університеті і ведемо світську дискусію."

"І школота, і бидло - це люди з якими треба спілкуватись і давати їм гарні думки. І буде щастя на землі. Іншими словами, цей сайт для школоти і бидла - щоб вони розвивались і ставали кращими."

"Ви помітили, що прізвище Степана Андрійовича написано без помилок? Я розгублений, може вони скоро і з печер вилазити почнуть?"

"Мною було десь рік тому помічено, що нацисто-расисти мають жахливий прокльон, віртуальну анафему, інфернальний вислів підерастичної уяви: "інтернет боєць". При цьому в ці два слова вкладається вся ненависть, все призирство, всі комплекси шовіністоєблана. Це все дуже доставляє, оскільки вони самі є задротами "інтирнет бойцамі". Це зриває останню завісу із їх і так не дуже прикритої сраки."

"Якесь хуйло може висунути своє гниле рило в гавні і сказати: "то либонь все гідропонікал паркхуйня"."

"Якщо є що "вкрасти", то чого б не вкрасти? Проблема в тому, що красти зазвичай там і немає чого. "

"Гнати на москалів - це обов'язок кожного українця (в сучасних історичних обставинах), але робити це треба зі смаком і не дуже часто, бо це перетворюється на фарс, чого допустити ніяк не можна."

"Безперечно, Ясон це дуже цікаво, як і кал, колего. Але не все, чого він торкається перетворюється на вино, золото та буряк."

"Так, я жид, принаймні коли спілкуюсь з нацистами у мене є бажання бути жидом, аби мати менше спільного з дебілами."

Сайти, створені Ясоном[ред.]

Фмм51 - сайт створений Ясоном для файлової підтримки своїх груп у ВКонтакті та Коннекті. Ранній досвід сайтотворення. Demotivators.org.ua - Українські демотиватори та мотиватори. Місце присвячене українській демотивації. Вільна реєстрація користувачів та ґарантовані оранжеві враження(дизайн місця кольору моркви). Usouthpark.org.ua - Мережеве місце, присвячене українській версії відомого мультику South park. Uchan.org.ua – Перший український іміджборд. Ukrkniga.org.ua - Збірка цікавих книг та цитат(останніх там дійсно багато). Продовжувач долі Фмм51, де є багато аналогічих файлів.

Курка the end.


У Файній Меморії[ред.]

Це вже не Курка

Поцієнт був тривалий час присутній у якості відповідача користувача.

Потім пройшов подвійний накид лайна в / на вентилятор, після нього – солідний холівар.

Основні теми срачів:[ред.]

- Хто з українських Одмінів найОдмінніший з найОдмінів?

- Хто з поцієнтів українськиший з найукраїнськиших?

- Хто найукраїнськіше полюбляє Неньку-Україну і найлютіше тролить ганебних москалів, Рашу, Позарашшя, усіх медведпутінських прихвостнів, що їх слід мочити в сортирах?

Поступово вентилятор набирав обертів:

- У кого найбільше ВВВ?

- Хто найфайніший аФФтор?

- Хто крутіше залупив крайнього разу?

- Чий правопис найскрипниківський, а буряк найчервоніший?

- Хто краще й ґарніше ґекає?

А вентилятор крутиться далі:

- Хто у кого з3,14здив більше статей (файлів, картинок, лопаток, ведмедиків, танчиків та інших машинок) і розмістив на Своїй голімій енциклопії; правда, це вже сталося тоді, коли Ясон забрав статті, файли, ведмедики, лопатки, картинки, танчики, машинки і Курку, і створив – так, Славнозвісну Енциклопедію Драматику – з метою догнати і перегнати Америку Файну Меморію.

Ну і, як водиться, епік фейл:

- Хто з поцієнтів більший довбойоб?

Результат – одне ім’я колєги чи колєжанки з протилежного табору викликає страшенний баттхьорт, що виражається:

- З боку Файної Меморії – у звичайному випилюванні Ясона (за спам, назавжди) і Курки (за вандалізм, тимчасово) з анальних каналів Меморії;

- З боку Драматики – не лише випилювання Деймоса, але і розміщення на сторінках обговорення фотографій сумовитої параші з не менш сумовитими написами as for «Шо ти тут робиш, їбанько?» та розвішування на стінах параші сторінки усіляких там пролетарських презервативів.

Отака хуйня, любі малята. А так все нормально починалося.

Приклад[ред.]

http://dramatica.org.ua/Файна_Меморія - це написано не Ясоном, а Куркою; проте загальний стан речей виражає.

Навіщо ОЦЕ[ред.]

Дана стаття цікава настільки - наскільки цікавий кал.

Себто, анон з неї має чітко усвідомити, до якого уїбанства можна дописатися, поринувши в один із найстрашніших гріхів, описаних християнством. А саме - йдеться про порушення заповіді:

"Не сотвори собі кумира"

Лайно знову видається за варення - і чекає за таке у кращому випадку анальна кара, а в гіршому - соляні стовпи Содома і Гомори.