Словник/А,Б

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Анархізм)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Аватар[ред.]

Значень словечка Аватар ми знаємо кілька:

  • Avatar — фільмєц
  • Аватара, Аватар, Аватарка, Ава — (зображення) «обличчя» юзєра на ресурсах.


Аврора[ред.]

Буквально — вранішня зоря. Найпотужніша вундервафля Тієї Країни. Раз усього холостим гепнула — геморою на 73 довгі роки. Тепер стоїть, іржавіє.

Адмін[ред.]

Адмін — кумедна людина, яка серйозно намагається дати лад цій кумедній енциклопедії.

Адмін ICQ[ред.]

логотип адмінської аськи

Адмін ICQ — відомий лулз в інтернетах. Це логи переписки з аськи між Ярраком та тупим юзером, який бажав стати адміном icq, у якому юзера розвели на потєшні фотограми.

Історія походження
Оскільки yarrak мав п’ятизначний номер аськи 77888, то малий кацап із Тольяті прийняв його за адміністратора ICQ. Малий був згоден виконувати будь-які завдання, щоб одержати права помічника адміна icq. Весь цей лохотрон тривав кілька днів, а яррак викладав логи на сайті bacila.org.ua, з якого потім лулз миттєво розлетівся по інтернетах. Складається із 5-ти частин. ілюстрованих потєшними фотограмами.

Анархія[ред.]

Анархізм — це такі політичні погляди, згідно яким нам нафіг не потрібні ніякі держави із усіма цими політиками, ментам, бюрократам та іншими експлуататорами, що нав`язують свою волю простому народу. Люди самі можуть дати собі раду без цих дармоїдів! Дайош революцію, камрад! Ну щось типу того…

Широкий загал уявляє цілі анархістів так: набухатись, або накачатись наркотою, та піти громити вулиці під панк-рок. Коктейлі Молотова та бейсбольні битки — обов`язково. Ну і, звичайно, головна мета — після цього веселого террору встановити свій лад (власне задля нього і влаштовувався весь цей «бєспрєдел»)- коли ніхто нічого не буде забороняти, а отже всі будуть вбивати, грабувати та гвалтувати один одного. Або, як мінімум, задовольняти свої більш миролюбні збочені фантазії у всіх на очах.
Самі ж анархісти від усього цього вищенаписаного відхрещуються — ми лише за свободу, за звільнення від примусу та насилля. Ну хіба, якщо раптом завтра всіх політиків, військових та міліціонерів викрадуть прибульці, ви одразу, відчуваючи безкарність, почнете вбивати всіх направо і наліво, вживати наркотики та морально розлагатись у інші способи? Та широкому загалу на ці теоретичні викладки просто все рівно…
То ж, самі анархісти не тільки чинять свавілля на вулицях та слухають важку музику, як це всі звикли уявляти. Вони також читають класиків анархічної думки сидять на тематичних форумах, де сварять владу у різних формах, та сперечаються між собою.
Справа у тому, що анархізм сам по собі неоднорідний, в ньому існує кілька течій, а отже це гарний привід для довгих і захоплюючих холіворів…

Араби[ред.]

Аладдін — герой стародавніх арабських казок
серед арабів теж бувають серйозні люди
серед арабів теж бувают серйозні люди

Араби — кумедні люди, в основному мусульмани хоч трапляються й православні, жителі казкової Аравії.

Основний лулз, пов’язаний з арабами — це те, що вони належать до семітських племен аж ніяк не менше, аніж євреї. Тому, говорячи «антисеміт» (що часто саме у відношенні арабів застосовується) можна також вживати у сенсі «антиараб» — параграфи, що виключають один одного.

Банхаммер[ред.]

Сферичний банхаммер у вакуумі

Банхаммер — віртуальний, доволі хитрий інструмент, який адмінами, модераторами та іншими бюрократами застосовується для лютого забанення юзерів, які ніц не підозрюють, і, знай собі, крапають батонами клавіатури різноманітний непотріб.

Деякими перекладається, як «Молот-бан» чи «Молот для бану».

Вважається (з чого б то?), що назва пішла з гри Морровінд.

Зображається, як причудливих форм молот із різноманітними свистілками і перділками.

В українських інтернетах (можливо, з-за недостатньої розповсюдженості україномовних сайтів) явище не набуло широких масштабів, а от у москальських друзів навіть виявляють адмінів, найбільше скильних до застосування банхаммеру у відношенні до користувачів своїх проектів.

Якщо вірити російському луркмору — банхаммер загрожує малолітнім довбойобам.

Барабашово[ред.]

Барабашово (Барабаха, Барабан) — величезний речовий ринок у місті Харкові.

Шедевр барабашовських копірайтерів

Одна баба казала мені, що Барабашово є найбільшим ринком Східної Європи. До цього такми був Черкізон на Москві, але нещодавно його рознесли, і тепер наша Барабаха не має конкурентів.
Школа дружби і толерантності
Барабаху вирішили влаштувати у 1995 році. На той час головним ринком був Центральний, але він був замалим для ринкової економіки і концентрація гіпнамців на квадратний метр іноді була вищою ніж у самому Гіпнамі.
Засновниками Барабана, окрім гіпнамців, були міське земляцтво нігерійців, афганське земляцтво, та деякі спільноти меншого розміру.
Керував усім (і керує донині), ясна річ, єврей — Олександр Фельдман. Гіпнамці та нігерійці не дуже розуміють, хто такі євреї, тому спеціально для них він надягає ярмолку, тобто кіпу.
Флагман економіки
(туду)
Барабашово. Юля. Трудоустройство ™
(ту бі дан)

Батько Чінгізхан[ред.]

Втілення Темного Володаря (роc. Черный властелин) в XIII ст.

Біоміцин[ред.]

Біоміцин - старий радянський IRL-мем, народня назва дешевого УРСР-івського вина "Біле міцне" з "лінії" "вин" УРСР типу "Червоне міцне" ("Чорнило"), "Альмінська долина" ("Долина смерти") тощо. Утворився завдяки суголосьсю назви вина з назвою антибіотика а також завдяки смаковим "якостям" сабжа. Посилки: [1]

"Блин"[ред.]

"Блин" - (укр. букв. млинець, корж) один із мемів російських соц. мереж. Ґрунтуєцця на тому, що це слово є вставним словом-"паразитом" у мовленьні росіян і російськомовних. Мем утворився як одповідь на хразу співрозмовника з цим словом, коли заради лулзів одповідалник удає, що зрозумів цю фразу буквално, і дає одповідь у вигляді картинки з обмальованим одповідньо до змісту хвотом сабжа (начебто Млинець - жива істота й звертаюцця до його). Приклад: Питаньня: Де ти, "блин"? Одповіда "Блин": "Я тут" (+картинка млиньця). Посилки: [2]