Драматика

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення

Драматика (УкрДраматика, Куркоматика, ПсевдоДраматика (ПД), не плутати з великою і жахливою Енциклопедією Драматикою — вдалий експеримент Курки та Ясона Дінальта, що мав за мету створення нової, кращої Файної Меморії.

Драматика
Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Вікі
Статус Працює
Час з 17.07.2010
Адмінство YasondinAlt
Мова Українська
Рушій MediaWiki
Адреса http://dramatica.org.ua


Передмова[ред.]

Ця стаття була створена не тому, що Драматика щось там заслужила. Вона була створена тому, що це перша офіційна пародія на Файну Меморію, тому заслуговує на увагу — хоча б для ФМної самовпевненості.

Історія[ред.]

Минуле[ред.]

оригінальний анонс у стилі Ясона

Було дві події, що вплинули на створення сабжу. Перше — видалення безлулзової статті про Москальський діалект, після якої Меморію було вирішено назвати москальською, і друге — додавання ненависті до статті «Учан», яка, як пізніше виявилося, викрила надто страшну правду про нього. Люди почали прохати адміна створити «українську драматику», щоб помститися за все ФМ. Прохання були задоволені і вікі була створена.

Почалося усе більш-менш нормально. Курка переніс на Драматику забанені статті про Москальський Діалект і про Ясона, а також інші безлулзові статті, які ще не були забанені. Драматика почала свій шлях нудної, невідомо для чого створеної вікі. Але лулзи з’явилися там, де їх мало хто чекав:

 1. Вікі виявилася зовсім порожньою. Тобто взагалі порожньою, адмін виявився неспроможним дати раду вікі-технологіям, і жодного шаблону, необходного для існування нормальної енциклопедії, як наприклад reflist, не було. Крім того не працювали if’и і всяка інша поєбєнь, для роботи якої потрібна була хоч якась мінімальна підготовка
 2. Статті може й написані Куркою, але тим не менш спижджені з ФМ, у якої на той час вже була досить розвинена інфраструктура, десятки шаблонів для полегшення роботи, купа статей і таке інше. Отже статті були сповнені червоних написів, що свідчили про те, що стаття, на яку посилається напис чи зображення, ще не створене, або використовує шаблон, якого на драматиці, звичайно ж, немає.
 3. Чи то спеціально так, чи адміну просто похуй, але Головна сторінка довго не була залочена від змін, і її можуть змінювати навіть аноніми.
 4. Такі статті, як Учан, містять багато зображень. Звичайно ж, крім тексту нічого скопійовано не було, тому сторінки драматики сповнені написів накшталт «зображення.jpg» там, де мало було б бути зображення.
nuff said
Пруфпік
 1. Тутешній гумор відрізняється надзвичайною дотепністю. Приклад: учанівці ненавидять користувача Меморії Deimos’а. І вони стали заміняти текст його персональної сторінки на різні дотепні жарти. Жарти виявилися на рівні третього класу, що небагатозначно свідчить про рівень розвитку постійних дописувачів [1]
 2. Школота не любить коли її називають школотою, її це бісить. А ФМ ніколи не приховує правди. На Драматиці з’явилося спростування, від якого пересічній нормальній людині робиться дуже смішно. У зміненому тексті статті про Учан перші слова такі:

Uchan — найбільший україномовний анонімний іміджборд світу. Складається із різноманітного раку: збоченців, уйобків, наркоманів, нероб, вввшнутих, психокрахнутих та іншої інтернет-інтелігенції. Перший в світі іміджборд без школоти (тимчасово).

{{#if: |Шаблон:1 cell table row }}

Промовчимо про взаємовиключність цього висловлювання і просто подивимося, як у цей самий час справи були з аналогічною статтею на ФМ:

Uchan — найбільший україномовний анонімний іміджборд світу. На сто відсотків складається із раку. 90% користувачів сайту - школярі, і найголовніший серед них - адмін.

{{#if: |Шаблон:1 cell table row }}

Як не дивно, на провокації повелося кілька анонів. Крім курки та його послідовників, які могли лише сратися та копіювати статті з ФМ, декілька людей таки справді змогли писати нормальні, цікаві й інформативні статті. На жаль, ці статті були майже непомітні на фоні усього іншого, але заради великої справедливості про це варто було згадати.
ФАКТ: реклама Псевдодраматики здійснювалася найчастіше за все шляхом рекламації декількох найкращих статей, написаних одним-двома адекватними анонами ще у перші місяці. Крім того часто вони давалися у порівнянні зі статтями на ФМ, що свідчить про єдину мету — вийти з тіні ФМ.

Теперішнє[ред.]

Адмін ЕД — Курка — мабуть, єдиний користувач, який був забанений на Меморії не за спам, а за ідіотизм. Чи варто згадувати до чого дійшла Псевдодраматика під його керівництвом? Задля справедливості згадаємо.
ПД складається з наступних статей:
1) Скопійовані статті з ФМ. Більшість адекватних статей прийшли туди ще у перші дні саме з нашої ФМ.
2) Статті, написані адекватними анонами й неймфагами. Було їх аж троє: Ajder, Редвіс та Usik64 (поправте, якщо помиляюся). Помітьте, це менше, за кількість адекватних редагувачів на ФМ. 3) Статті-сміття, що складаються з кількох рядків — абсолютна більшість статей ПД.
4) Статті-вайп, що складаються з рандомних символів. Друге місце, після попереднього пункту.

Користувачі ПД:
Зі згаданих вище трьох адекватних користувачів, один перейшов на ФМ, один схоже, забив на енциклопедії, і один ще досі залишається на ПД. З анонімних редагувачів, схоже на все, залишився лише один. До цього висновку можна дійти, проаналізувавши його репліки в обговореннях. Після аналізу стає зрозумілим, чому ми не віднесли його до адекватних користувачів.

Майбутнє[ред.]

Про те, що у енциклопедії на чолі з анормальною адміністрацією, не має майбутнього на ФМ казали з самого початку. Пройшов вже майже рік, і у правдивість цього твердження вже мало хто сумнівається. Зауважимо все ж, що якби адміністрація діяла правильно, усе було б інакше. Відповідальність за сьогоднішній стан ПД цілком і повністю несуть на свої плечах саме створювачі.

Драматика і Патріотизм[ред.]

Deimos: Ніякої ненависті до України ніколи не було, була лише ненависть до Учану. Чи для вас Учан = Україна?
Анон: Неправильно, треба так: >Учан< = Україна

У середньовіччі це б назвали богохульством. Невідомо як учанівські анони ставляться до України усім відомої, тобто до нашої країни, але Україну як Учан вони і справді люблять. Чи можна це називати любов’ю до Батьківщини — вирішувати вже вам.

Драматика і копірастія[ред.]

Офіційна Головна політика розвитку Драматики — копіювання статей ФМ, російського Лурку і ЕнциклопедіїДраматики. Пункт «Створювати статті» є, але займаються цим пара невельмипродуктивних користувачів. Висновки і до чого це все призвело: 1) Вони розуміють, що енциклопедія нікому не потрібна і ніхто писати до неї не збирається, тому щоб створити відчуття масовості вони вирішили пиздити чужі статті, щоб мати бодай щось.
2) Перекладати статті у них виходило погано, тому більше одного-двох речень вони перекладали рідко. Це призвело до абсолютної більшості коротких недостатей, про які вже згадано вище.

Так, звичайно, чужі статті пиздять усі вікі, але відсоток своїх статей завжди значно перевижує чужі.

Енциклопедія, яка має домінуючу кількість невласних статей, втрачає головну перевагу — оригінальність.

Драматика і EncyclopædiaDramatica[ред.]

Колись куркою були прийняті спроби називати Драматику Енциклопедією Бурятикою — спроба вбити двох зайців, продовжити свій понурий форс Буряк та приблизити назву до обфапаної Енциклопедії Драматики.
ПД налічує кілька «перекладів» з AE, але жодна з них не передає й однієї десятої інформації, згаданої на самій AE.

Драматика і Файна Меморія[ред.]

{{#if:Курка про цей розділ|
Брехня, про наш список іміджборд неодноразово згадували
{{#if:Курка про цей розділ|

— Курка про цей розділ{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Драматика|Гайдлайнс|}}

Хоч користувачі і кажуть нам про те, що Драматика була створена, як українська ED, насправді Драматика була створена як пародія на ФМ. Це схоже на ED з Вікіпедією — ED була створена через лайки (майбутньої) адміністрації ED за бан окремих статей про меми і іміджборди на Вікіпедії. Після цього почалася ненависть ED до Вікіпедії і усе інше. Поки що у нас усе йде за планом — забанені статті на ФМ, ненависть Драматистів до нас. Але дещо забуто:

 1. У ED’стів були ідеї про що писати, і вони почали писати саме про це. У Драматистів ідей нема — статті курки не такі глибокі, щоб за їхніми ідеями створити цілу енциклопедію. Згодом це вилилося у копіювання історичних статей з Вікіпедії (або статей, що виглядають як копіпасти з Вікіпедії, але з заміною «Росія» —> «Московія» і подібне).
 2. Якби ФМ мала у активі кілька тисяч сторінок і більш-менш сильну фан-базу, існування Драматики ще було б виправданим. Але не треба бути генієм, щоб зрозуміти, якщо ФМ не змогла стати Великою Енциклопедією, то їм це не вдасться тим паче. Розумні люди вкладають сили у ФМ, бо вона хоч щось має, на відміну від Драматики, яка не має нічого. А створити купу статей з пересічною кількістю слів шість — це нікому, крім них самих не потрібно.

ФАКТ: Головним аргументом проти ФМ у ПД був: Меморія — бложик Деймоса, але собі вони скопіювали усі його статті.

Драматика-спік[ред.]

Те саме, що й Учан-спік (раз і два), але плюс:
Адаптувати статтю — спиздити статтю (за замовчанням — з ФМ. В іншому випадку кажуть «Адаптувати статтю з ED», тощо). Так, ніхто статті не пиздить, їх «адаптують».

Довідка: Історія EncyclopædiaDramatica[ред.]

ФМ ніколи не асоціювала сабе з ED, але, здається, прийшов час.
Справа у тому, що у ED також була схожа історія — кілька людей, чиї статті видалили з ED за безлулзовість, створили власну енциклопедію, назвавши її Lurkmore Wiki. Коли у ED було більше 7 000 статей, до LW написали лише 800. Середня кількість слів у статтях ED — 4 000. У статтях LW — 1 200. Поки що усе схоже. Хіба що у ED і LW є відмінні у один одної концепції, концепція ж Драматики відсутня як така. Крім того в середньому статті LW менші за статті ED в чотири рази. Статті Драматики менші за статті ФМ разів у сто. Можливо у нас вийде усе за американським зразком, але щось мені підказує, що нічого у нас не вийде і через місяць усі забудуть про ту Драматику.
Сьогодні двадцяте липня дві тисячі десятого року.
Далі буде.

Цікаво знати[ред.]

 • Не дивлячись на їхню дику ненависть до нас, саме ФМ є основним рушієм їхнього якісного розвитку, і вони, розуміючи це, постійно слідкують за змінами на ФМ взагалі, і за змінами у цій статті особливо. Наприклад довгий час їхній фавікон (маленьке зображення 16х16, що ви бачите у заголовці вкладки і у закладках) був чесно вкраденим у Вікіреальності (wikireality.ru), але лише після написання про це у цій статті, вони його змінили.
 • На місцевому мовленні слово «Адаптувати» означає «Спиздити з ФМ». Цілими днями вони тим і займаються, що адаптують статті.
 • За спам двох ідіотів на Вікіпедії їхній домен тепер там у спам-списку.
 • Деякі драматисти вимагають видалення статті про ФМ, мовляв це реклама конкурента, але на багатьох сторінках обговорення вони вирішують, яку б ще статтю адаптувати.

Драматика — 2011[ред.]

Рано чи пізно це мало б статися. І сталося у лютому-березні 2011. Курка, який залишився в одній особі, як адмін-бюрократ-рецензент-аффтор-анонімус-неймфаг і взагалі (відкіля анони і прозвали проект Куркоматикою) — неабияк возгордився, і почав відкрито хамити власним користувачам, їбукати їх з-під личини анонімуса. Звичайно, це не сподобалося — зчинилися срачі. У срачі вільно чи не вільно виявилися втягнуті ті 3,5 неймфаги, що ще намагалися щось дописувати на проекті. Звернення до Ясона ніц не дало. Чи то дійсно Ясон, чи то Курка від його імені видали приблизно таке:

(імена і дати достовірні — узято з Порталу проекту) <spoiler>

Ясон і риторичні запитання[ред.]

Що далі?
 • Хотілося б коротенько уявити план виборсування з лайн, як його бачите Ви, Ясоне. Бо досьогодні під вашу марочку підкошував наш пернатий друг.
 • ВікіСисоп — це бот? семен? чи нік живого адміна?
 • Чи планується видалення лайн категорії Куркізм? Гадаю, побавилися — і досить
 • Чому Ви не бажаєте розширювати коло адмінії? Це дало б позитив. Айдер стільки прокарячився — але у нього прав чортма. Треба гівно чистити.
 • Я би — чесно — десь місяці на три — похерив би анонімне редагування, доки триватиме чистка лайн.
 • Що з Куркою? Його здатен хтось поставити прямо і ввести в адекват?
 • Вам особисто подобається фапання на власну персону? Вибачте — пишу прямо — я лише в цьому вбачаю причину, що проект було полишено на Курку. Не ображайтеся. Що думав — те написав. Щоб не було «каменя за спиною».
 • ПрипиЖДЖені, імхо, укр. через ждж, це так, лірика. --Usik64 21:04, 13 травня 2011 (EEST)
Та, Ясону глибоко начхати на подальшу долю Драматики як «українського Луркмора». Йому просто треба сайт, де йому можна без остраху писати «гімно» і зливати свою образу на Меморію, що його звідти підорнули модератори прогнали, на Нічан, бо хтось наважився створити ще один популярний україномовний іміджборд, окрім його Учану, і на людей, які форсонули на Учані щось, що йому не сподобалось. На зв’язок він виходити особливо не хоче, бо на словах він дуже зайнята людина, а насправді йому немає що сказати по суті справи, окрім безпідставних звинувачень. ВікіСісоп — це головний бот, ключі, як зрозуміло з уривків інформації, від якого на руках у Ясона та Курки, причому кожен запускає його на свій розсуд. Щиро, Айдер 14:36, 14 травня 2011 (EEST).
Не пийте ацетону друзі, і менше фантазуйте. Чесно.
Ось, хороша відповідь на поставленні питання. Приводити драматику до ладу він не збирається — все сподівається, що на Драматику прийде Український Безосібний, який наведе порядок і зробить з неї цукерочку. Дзуськи — ново- і старо- прибулим аби статейку на два речення запиляти раз на тиждень, ніхто технічною роботою, окрім модераторів, займатися не буде. Бо це робота, до якої треба докласти більше зусиль: поритись у нетрях вікі, поприводити посилання до ладу (статті, які «адаптували» з Меморії, так і валяються у сирому вигляді, ну максимум у назвах категорій «г» позамінювали на «ґ», а так досі вони червоніють посиланнями на неіснуючі сторінки — не через те, що у нас намає таких статей, а через те, що вони тут мають инші назви), упорядкувати розмітку тощо і ніхто цим займатися не буде — бо це, по-перше, трохи важче, ніж два пальці об асфальт, а по-друге, це робота модерів та корректорів, яких у нас нема і, видно, не передбачається. А модерку Ясон ні мені, ні кому-небудь ще не дасть (навіть якщо хтось дасть йому), бо в його уявленні модер — це той, хто перехуярює опонентів банхамером, а не займається впорядкуванням Драматики. Щиро, Айдер 10:23, 15 травня 2011 (EEST).

Здається Ясон не прибере Курку, бо той смокче у нього. Пише заказні вихваляльні статті, типу Yason dinAlt. Не буде у вас друзі адеквантого адміна. Тому змиріться драматикойобки, і чекайте на переможне повернення Курки.

Якось прикольненько так:
 • То доступ закритий
 • То редагування неможливе
Хоч би хто про який бан попередив, чи що?
Не користуйся проксями і тором — все буде добре.
А також користуйтеся лише сертифікованою на Драматиці зубною пастою і перевіреними Куркою презервативами
 • Оскільки на сторінці обговорення Ясона відповіді не дочекався — припижджено повторюю тут, на Порталі — --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії; тут просто проповзав повзUsik64 обг 21:32, 16 травня 2011 (EEST)

Друзі, погані новини — ви якісь припизджені[ред.]

Що не зрозуміло з концепцією цієї Драматики? Це лурочка з неправильною назвою. Хочеш писати про драму, пиши, але факти все ж важливіші за лулзи. Це написано на головній. Для людини з мозком інформації на головній сторінці достатньо щоб не кричати «ололо, де правила?», окрім цього вже була спроба намалювати детальніші правила, яка закінчилась тим що всім похуй. І це правильно, бо головні правила вже є і вони — так, на головній сторінці, і їх достатньо. І не треба вигадувати НПХ і т. д., бо факти і так важливіші за лулзи, це і є НПХ, але в більш конструктивній формі. Якщо ж пишеться хуїта (що теж добре), то має бути у відповідному розділі поза основним простором статей. Якщо не подобається ГТР, то зїжте гівна або давайте подумаємо про перейменування, хоча мені особисто розділ подобається і гарно описує те, що в ньому знаходиться. Якщо ж щось в ньому було приведено до правила «факти важливіші за лулзи», то можна підняти питання про перенесення в основний простір. Це правда, я справді зайнятий зароблянням грошей, самоосвітою і тунєядством, тому не маю часу та бажання зараз писати статті на навертати грішників на путь істинний. Коли зможу не знаю, можливо ніколи, тому спробуйте зайнятись самоорганізацією і з технічних питань звертайтесь до існуючих адмінів (Зеро, Курки та мене), нових адмінів поки не додаю, оскільки схоже на те, що місцеві неадеквати («ололо, навколо одні куркодзьоби, один я довбойоб») хочуть перехуярити своїх опонентів банхамером та можливістю видалення статей. Окремі слова з приводу видалення, враховуючи специфіку сайта видаляти доцільно лише спам, вайп та йобану невідому хуйню, інше або в ГТР, або в окремий розділ який можна ще придумати.

BUMP

Друзі, погані новини, Ясон-неадекватна людина[ред.]

Ложив він на вас хуй

А то. Вперше бачу, щоб люди, які створили проект, його ж і руйнували. На Драматиці 3,5 активних користувача, які намагаються хоч якось покращити її стан і 1,5 адміністратора, які лише вміють що ставити «палі йолі». Діяльність адміністрації зводиться до того, щоб місяцями спати, бачити сни про дефекацію, раз на сезон прокидатися і всім про це розповідати. А ще інколи з-під аноніма побугуртити (в стилі «іди нахуй» і «чого ти дописуєш на Меморію?») і робити конструктивні внески у розвиток проекту на зразок:
(різн. | історія) . . Блядь нахуя треба було блядь іщо одну статтю блядь?‎; 21:58 . . (+7) . . Anonymous (обговорення)
а також створювати вичерпні статті на 2 речення. А що — концепція Драматики вже змінилась? — ми тепер Словник Драматика? Та адміністрація надає перевагу грі в мовчанку. Що характерно, ще на Меморії лаяли самі знаєте кого, а тепер по суті нічим від нього не відрізняються. Щиро, Айдер 12:14, 13 травня 2011 (EEST).
Пизділи б ви поменше, дівчатка, і більше корисними справами займались. Yason dinAlt 02:11, 14 травня 2011 (EEST)
Якраз корисними справами тут займаються всі, окрім адміністрації, яка лише раз на сезон з’являється на проекті, пише 2-3 комента з переважанням слів «гімно», «довбойоби» та «припизджені» і знов зникає. До речі, хороша аргументація переходити на лайку і з’їзджати від відповіді у стилі Пизділи б ви поменше, дівчатка. Так розумію, відповіді від адміністрації ми так і не дочекаємось. Щиро, Айдер 14:24, 14 травня 2011 (EEST).
Хіба щось неправильно написав? Відповіді тредом вище, куме.
Там написано «моя хата скраю» і «звертайтеся до неіснуючих адмінів». Хороші відповіді, одразу видно як адміністрація піклується про власний проект. Щиро, Айдер 10:04, 15 травня 2011 (EEST).

Особисто, на головній не подобається лише цей момент: достовірність — це зміст Драматики. Якщо ви пишете те, що не відповідає дійсності Для чого тоді потрібно, щоб писали те, що не відповідає дійсності? Щиро, Айдер 21:53, 11 травня 2011 (EEST).

Є трохи невідповідності, але суть в тому, що писати все одно будуть, написання хоч чогось, це вже добре, бо абсолютна більшість рідоонлі. Коли людина написала, то вона хоче щоб це прочитали, в даній ситуації видалити це наче сказати — не пиши. А так ми маємо розділ де можна робити що завгодно, а ось коли цей дописувач захоче перейти в основний простір статей, без різних приставок, то тоді вже починають грати правила. Якось так.
Ага, тоді добре. Треба ще, як на мене, зробити розділ, куди позакидувати всі дуже короткі статті, наприклад Нерд чи Серйозно. Наприклад «Недопис:» чи якось так і винести посилання на нього ліворуч у панель. Щиро, Айдер 22:06, 11 травня 2011 (EEST).
Так наче вже Спеціальна:ShortPages знаходиться в розділі «Написання статей» зліва знизу, хіба що можна підняти на видніше місце.
ОМГ, Ясоне, ти? Невже? Якщо ти, то в мене для тебе теж погана новина — ти кажеш звертатися до існуючих адмінів, але справа у тому, що звертатися нема до кого. Зеро нема, Курки нема (а коли був… краще не буду згадувати), тебе нема, і взагалі тут я, Айдер, Усік та 1,5 анони, хочемо ми змінити на краще, але можливості маємо мізерні. А про ГТР — просто щоб з назви прибрати «ГТР», сам розділ може й нічого (хоча я десь писав що є розділ [[1]], навіщо ще один подібний?) Редвіс 10:04, 12 травня 2011 (EEST)
ППКС Редвіса. була спроба намалювати детальніші правила, яка закінчилась тим що всім похуй. — похуй якраз не всім, а в першу чергу лише адміністрації, бо на Драматиці 4 активні користувачі раз на тиждень і звідкіля вони мають знати, що десь там у нетрях Драматики почалося обговорення Правил? Не треба звалювати власну провину наплюватєльського ставлення до проекту на всіх. І не треба з’їзджати «є модуль — діяльність адміністрації не потрібна». Бо складається враження, що майбутнє Драматики хвилює в першу чергу всіх, окрім адмінії. І не треба вигадувати НПХ — ну так НПХ — це ідея якраз засновників, це було ще навіть до мого приходу і не треба це теж звалювати на інших, чи з часу існування керівництво вже змінилось? Раз вже пішла така жара спека, то може Гайдлайни Драматиці теж не потрібні? А що, хороша ідея — у нас же ж вільна вікі! — хай кожен оформлює статті, як хоче. З кожнем місяцем все сильніше враження, що Драматика — товста спроба потролити Меморію, причому спроба вже давно себе зжила. Як-то кажуть на Тиречу: «Пацаны, нахуй так жить?» Щиро, Айдер 12:24, 12 травня 2011 (EEST).

</spoiler>

Станом на червень 2011[ред.]

…Драматика — то суцільний вандалізм, купа СПАМу і повна відсутність реакції адміністрації на будь-які прояви захаращити проект. Навіть написані раніше непогані статті забиваються потоком лайна — якийсь дебіл ловить від того лулзи.

В липні 2011[ред.]

Курка, по-старому рєкомая анонімусом, усіх зве довбойобами і посилає нахуй.

Проте прогрес: права модераторів отримали Айдер (який не забив на лурочки) та Редвіс.

Наші їм вітання. Поки Курка встигне і їх обізвати довбойобами, гадаємо, вони почистять Куркоматику від лайн.

2012 рік[ред.]

Не будь понурим лайном,
Будь радісною какашкою!


Стараннями так ненависного на ФМ Курки і 3,5 неймфагів з анонами, Драматика квіте та розвивається, написано овер добіса статей на різні теми, від історічних, політичних і до описів іноземних борд, чим навіть московитський лурк не похвастається. Також УД стала офіційним спонсором міжбордового чемпіонату, підробиці луркайте на ній же

І всім все-одно, що статті ці величезні і сумовиті, лулзів у них не знайдеш... Та ніхто й не шукав.

До речі, тут може бути і Ваша рекламка

Драматична галерея[ред.]

Посилання[ред.]

Примітки[ред.]

 1. Цікавий факт: коли один анонімний троль під виглядом Deimos’а став редагувати енциклопедію та сторінку користувача, сам адмін [залочив її, що свідчить про рівність усіх і кожного на псевдодраматиці
 2. пробачте, таблиці стилей збилися, бо це зображення з кешу Опери, зараз вони вже накрали у нас шаблонів. На відміну від ФМ Драматика використовує зовнішні css, і як наслідок — при збереженні вони не зберігаються
 3. ніфіга, зображення є, але виконані транспарентним кольором; хіба ж не оригінально? що ти мелеш?
{{#if: |}} {{#if:Словник.нет · ЖЖ · YouTube · Вікіпедія | {{#if:Серйозна тематика |}} {{#if:|}} }} {{#if:Інциклопедія · УкрБаш · Українські демотиватори | {{#if:Гумористична тематика |}} }} {{#if:УКонтакті · Коннект.юа · Фейсбук · Однокласники | {{#if:Соціальні мережі |}} }} {{#if:Nichan · 4chan · Учан · Krautchan · Двач · Navinki.org | {{#if:Іміджборди - мистецький витвір |}} }} {{#if:ПДРС · Офіційне посольство НАХУЙ · Заїбало · Сайт рідного села · Юкоз · Луркоморье · Кащепузія · Завтра | {{#if:А зараз дещо інше |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: | {{#if: |}} }} {{#if: |}}