Учан, поганий бік

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Fffuuu.png

Забагато ненависті!
У цій статті забагато ненависті. Пошукайте любові у статтях Учан, добрий бік

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}


Учан — Uchan,— найбільше у світі збіговисько україномовного раку. 90 % користувачів сайту — школярі, і найголовніший серед них — адмін.

Деякі кажуть, що стало краще коли він забив на сайт і перестав у ньому писати. Хто знає. Частина школярів прийшла сюди саме з нього і чомусь вважають, що ФМ — енциклопедія Учану.

Справжднє лого ракового Учану

Найцікавіші дошки[ред.]

Типовий користувач Учану спілкується

/b/ — Бордак — Найраковіше місце будь-якого іміджборду. Саме тут ти зможеш бути посланим нахуй за написання будь-якого слова через Г замість Ґ (навіть якщо там МАЄ бути Г). Саме тут ти зможеш бути посланим нахуй, просто зайшовши в борду. Саме тут ти зможеш бути просто посланим нахуй, навіть не заходячи в борду, поза очі.


Сюди час від часу заходять різні люди і створюють треди на тему «Ви усі — дурні». Тут люди з сумнівною присутністю диплому чи навіть атестату про повну середню освіту сперечаються у тому, хто більше ненавидить москалів і хто краще зафорсить свій мем. Через перше сюди часто заходять московські тролі, і ніколи не покидають це місце голодними.

/int/ — International — Змальована з Краутчану дошка, створена, напевно, лише для того, щоб почитати пости ляхів і москалів про те, як вони ненавидять українців. Напівметва дошка, але час від часу сюди все ж пишуть. Українці й самі не програють, і доводять чужоземцям повну неадекватність наших земляків.

/a/ — Аніме та Манґа — дошка, що штучно підтримується живою. Але це не робить її справді живою, місцевим жителям насрати на аніме. Це, мабуть, перший у світі іміджборд, у якому немає віабу. Отаку тут теж не спостерігаються, тому мало розмов про мангу/аніме, безосібний лише флудить футою й роріконом та й усе. Для багатьох це добре, але для дошки це погано.

/exp/ — Цікаві досліди — дошка для прихованих неймфагів, бо має автоматичний тріпкод. Використовується для спілкування про устрій Учану і для пропозицій щодо покращення воного.

/svn/ — Свинарник (для москальських друзів) — місце для срачу з москалями. Дошка напівмертва, бо москалям на неї похуй, вони сруть у /b/.

/ero/ — Еротика — фап-контент, твоя улюблена дошка.

Населення[ред.]

{{#if:Гоблін про населення імілжбордів|
-Як Ви ставитеся до іміджбордів?
-Я не відвідую скупчень малолітніх дегенератів.
{{#if:Гоблін про населення імілжбордів|

— Гоблін про населення імілжбордів{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Людям, котрі знають що таке іміджборд, для чого він створений, категорично не радимо заходити на цей іміджбордоноїд. Хіба що в разі ви хочете закрити очі на тони раку і спробувати перетворити Учан на нормальний іміджборд.

Отже, хто є на Учані

Код

Школота[ред.]

Власне, це основне населення кожної іміджборди. Українська школота відрізняється тим, що є абсолютно їбанутою і нездатною до спілкування. Тому 95% усього спілкування зводиться до двох розмов:

 • як же я ненавиджу москалів
 • і як нам зробити Учан ще кращим?

Тобто, як правильно підмічено одним анонімусом, замість того, щоб будувати іміджборд, на Учані ведуться розмови про те, як треба будувати іміджборд.

{{#if:типовий діалог Учану|
— До чого тут ненависть до нації, де ви її побачили? чи для вас Учан = Україна?
— Пішов нахуй.
{{#if:типовий діалог Учану|

— типовий діалог Учану{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Бидло[ред.]

Звичайно, куди ж без нього. В даному випадку — та ж школота.

Нормальні люди[ред.]

Ходять чутки про те, що вони там і справді є. Це й досі не було підтверджене науковцями, але можливо туди й інколи забрідають нормальні люди. Сумнівним є те, що вони залишаються у цьому розсаднику раку.

Курка Аалямб[ред.]

{{#if:Курка Аалямб про цей розділ статті|
У статті правда лише те , що я маю профіль у Меморії
{{#if:Курка Аалямб про цей розділ статті|

— Курка Аалямб про цей розділ статті{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Учанівська школота, до речі, має власне неофіційне представництво на Меморії. Це Користувач:Курка Аалямб.

Окрім власної сторінки обговорення користувача має і власну статтю.

Стверджує, що має 29 років [1], але точно відомо лише те, що він має відсутність почуття гумору (повністю). Не дивлячись на продекларований вік (що наводить на думки про його несправжність), не лише є яскравим прикладом школярів, [2], тому не використовує матюки на Меморії [3]. На Учані використовував неодноразово, але стверджує, що не використовує матюки ніколи. ага. і не фапає він також ніколи; й зовсім не знає, що таке школота.

{{#if:|
школота === певна кількість школярів . Коли школота виростає , вона сає бидлом . Себто я може і бидло але не школота .
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Ми назвали його прикладом школоти, але це не значить що він сам є школярем. Ні, насправді він є простою людиною, але також не викликає сумнівів факт, що це людина з хворим мозком, і не треба сміятися з його психічних схильностей. І саме ці схильності й перетворюють його на найгіршу форму раку, яка могла з’явитися на теренах уанету (після раку ненависті до москалів, звичайно).

Що ще більше погіршує ситуацію, так це факт того, що він тут був найактивнішим дописувачем. Пізніше була створена ФМ№ 2 і він почав писати свої всевдостатті туди, а тут вони зберігаються лише в якості музейних експонатів. Стиль йоне не змінився — його статті впізнаються одразу: почитайте такі статті, як Велике Адмінство Демотіваторс.орґ.юа, пів кози та інші. Спершу писав він вже зовсім раково (напр. стаття Інтирнет бійці, але потім трохи виправився. Як він каже, це не тому що він щось там зрозумів, а через те, що так йому сказали безосібні. Типовий анон Учану, який не здатний до дискусій. Найяскравіший прояв цього буде детальніше розглянутий нижче, у частині про правопис і літеру Ґ. Любить ставити пробіли перед розділовими знаками, посилання це потрібно і де ні, а також культивує так званий Учан-сленг. Докладніше про цю культивацію у розділі Меми. До речі про меми — він не розуміє що таке мем, тому завдяки йому усі учанівські недомеми потрапляють на Меморію хіба не на наступний день. Колись користувався екскрементальним експерементальним правописом, у якому замість і на початку слова ставиться ги, замість ф використовував хв, Ґ і там і там, а голосні після інших голосних йотувалися. Стверджував про те, що у його рідній дірі так і розмовляють. Може ми його не розуміємо і насправді йому потрібно поспівчувати?..

{{#if:|
я тут наприклад взагалі не через ВВВ
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Вважає себе хіба не Мессією нашого часу. Якщо точніше — пророком. Пророком нового мессії Ясона. Почитайте. Згоден на те, щоб його вважали генієм чи повним ідіотом — усе зарази Нації (саме так, з великої літери), яка без нього просто «скоро культурно подохне». Нагадаю, він тут зовсім не через ВВВ. До речі, у нього досить цікаві уявлення про культуру, яку йому так потрібно культивувати, так наприклад у статті Гети Учану він палко захищає так званий таймгет, який насправді ганьбить Меморію і Учан в очах потенційних читачів.

Насправді саме він є автором «мемів» про буряк і двоїну, але останнім часом це приховує — вважає, що якщо люди дізнаються про авторство, вони перестануть їх використовувати. Так, навіть Учанівський рак його ненавидить. До речі, що таке рак він також не знає: стаття за його авторсвом: Рак.

Адмін[ред.]

своєрідний гумор Ясона

Ясон дінАльт, найголовніший довбойоб усього сайту. Звичайно читачу, як нормальній людині, стане цікаво, чому ж така людина, яка створила такі сайти, як Demotivators.org.ua і Uchan.org.ua може бути довбойобом? Якщо населення борди таке тупе, може адмін і ні до чого?
Ну що ж, чи винен він у контингенті Учану чи ні — ФМ не відомо. Але відомі нам кілька фактів про цю Велику Людину:

 1. Він ненавидить москалів. Ненавидить до сліз — сліз від сміху. Вам потрібні докази? Подивіться на його демотиватори і дайте відповідь на таке питання — чи нормальна це людина? Хіба не розуміє він, кому гірше робить від такого роду «демів»? Хоч в українському слензі не має слова Поцрєот, але воно потрібне — хоча б для таких випадків. Нічого, Учан щось вигадає, він це вміє.
 2. У спробах спілкування з ним часто використовує фразу «Іди нахуй», у неймфажстві також часто пише слово «хуй».
 3. Прочитавши цю статтю всім серцем зненавидив автора (який є неймфагом Учану). На Учані робив невдалі спроби забанити. Спочатку по IP, потім заборонивши писати ім’я — слово Deimos (і багато різних варіацій його написання). Потім плюнув на це.
 4. Через цю статтю створив власну Меморію — Драматику, усі статті якої або спижджені з ФМ, або складаються з одного рядку, або є типовими роботами Курки Аалямбу.
 5. Власне, саме через таких, як він, людей в очах гостей з інших країн, які випадково чи спеціально заглянули до наших інтернетів, вони (наші інтернети) й виглядають такими дикими й тупими. Порада: хочеш зробити погане москалям? Зроби вигляд, що їх не існує, а не згадуй їх у кожному другому реченні.

Варто також згадати що більшість населення Учану вважає його напівбогом і прислухається до кожного його слова, яким би тупим воно не було.
Людей з більш-менш великим стажем користування інтернетом це наштовхуе на наступні висновки:

 • учанівці або зовсім тупі,
 • або Учан — перший інтернет-ресурс, на якому вони спілкуються.

  Хоча одне іншому не заважає.
 • Ясон каже: «Як я ненавижду москалів!», усі: «Так, москалі — не люди!».
 • Ясон каже: «Як я ненавиджу Deimos’а!», усі: «Так, він ідіот!».
 • Ясон каже: «Меморія мені більше не подобається!», усі: «Так, Меморія — лайно, писати туди — гріх![4]».

Ну, і так далі, ви зрозуміли.

Останнім часом Ясон підзабив як на Драматику — єдиним «адміном» там лишився Курка, яке розважається тим, що матюкає користувачів, підписуючись Анонімус, так і на Учан — ну, там хоч адміни адекватні.[5]

Учан без сумніву особливий серед усіх іміджбордів. Переважно своїм адміном. Ясон прикидається, що йому похуй і що його немає, а сам втихаря чмирить усіх, кого можна. А все зроблене природньо звалює на перших ліпших. Як можна судити з досвіду, якщо якийсь з проектів лишається по факту не визнаним у широкій громадськості, Ясон від'їбатися не може, а використовує будь-які навіть найбільш ефемерні зачепки для того, аби знову розпочати форс ненависті, і залучати заведених полуйобків. В результаті, заведені довбойоби чмирять одне одного, а ясон сидить і тішиться. Хто хоче бути наступним?

Розмови[ред.]

Як було вже згадано вище, розмови тут в основному про те, як же нам створити нормальний іміджборд. Проте збоку це виглядає, наче юрба школярів перечиталася луркмору, але ніколи не мала справи з власне іміджбордами. Насправді так і є.

{{#if:|
Також я не можу бути ньюфаґом, бо від самого початку на Учані, приймав участь у створенні основних мемів
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Отже, з розмов на Учані ми розуміємо, що українські анони:

 • Не знають що таке мем. Вірять в те, що меми устворюються у ході обговорення, тому час від часу лунають фрази на кшталт «Тягне на мем!»
 • Не здатні до дискусій. Усі дискусії переростають у срачі. Хоча це є бідою усіх іміджбордів, заповнених школотою.
 • ненавидять москалів. жоден, щоправда, не може пояснити причину, але тим не менш. Скоріше за все започатковано це ще адміном, який, як було згадано вище, ненавидить їх до ідіотизму.

Цікавий випадок стався коли один анонімус помітив плашку на сторінці одного з користувачів ФМ про те, що Учан — не іміджборд, а посміховисько, і до 100 000 гету йому (користувачу) соромно за нього (іміджборд). Ті, хто вирішили прокоментувати це, показали повне нерозуміння алегорії.

Меморія сказала, що до 100 000 гету ми просто колективний бложик[6]

— Тут надто багато школоти
— Після 100 000 гету усе зміниться?

Для тих читачів, хто й досі не розуміє алегорії, я поясню. Зараз на Учані /b/ 20 000 постів. До того, як їх кількість збільшиться до 100 000, можливо на Учані з’являться нормальні люди, які будуть здатні до нормального спілкування. Можливо.

Учан-спік[ред.]

Особливості[ред.]

Усі особливості тутешнього мовлення існують лише з однієї причини — писати не так, як пишуть москалі. Часом це дає свої лулзи:

{{#if:|
Якось побачено було скрипниківку, та й подумано «Нумо писати нею!», оскільки з нею українська мова набагато милозвучніша та ще більш багатша!
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Скрипниківка — аналог білоруської Тарашкєвіци в Україні. Насправді непотрібний нікому, крім школярів Учану. Прихильники цього правопису називають його кла клясичним (тим самим повідомляючи нам про нерозуміння слова «класичний») і красивим (та невже?), але ми-то з вами, нормальні люди, які можуть мислити тверезо, розуміємо істинну причину усього цього — АБИ НЕ ЯК У МОСКАЛІВ.

Най (останнім часом Няў) — Це нова версія японізму Ня. Один з найбільших ідіотизмів, швидше за все форситься одним чи двома малими довбойобами.

Імейджборд [7] — Саме таким словом деякі люди називають Іміджборди. Чесно кажучи, зовсім не зрозуміло як це слово з’явилося. Скоріш за все це все ті ж школярі, які:
A) Мають пізнання англійської на основі тих небатьох класів, які вони встигли закінчити
B) АБИ НЕ ЯК У МОСКАЛІВ
Довідка: тут не діє їх улюблений аргумент «правильний транскодинг англійської», за транслітерацією це слово буде Imageboard — Імаґебоард (а що, вони могли б), а транскрипція цього слова — [ɪmɪʤ'bɔ͟ː(r)d] — Іміджборд
Ґ — Школярі Учану вважають, що треба тулити літеру Ґ усюди, де це потрібно і де не потрібно. Роблячи це, вони нехтують:
A) фонетичною мовою
B) класичним написанням (у старих словах, до новозапозичених це не діє) — досить цікаво, враховуючи їх любов до «клясичного правопису»
C) Традиціям мови
Перша спроба якось зібрати аргументи за/проти була у статті get, але ні до чого не призвела, бо місцеві аборигени, як було згадано вище, не здатні вести дискусії. Їм приємніше сратися прямо на сторінках Меморії. До усіх закликів залишатися людьми і не чіпати чужі статті вони залишаються глухі, твердячи одне:

{{#if:|
Ти що телепень? Ти неправильно пишеш. Робиш помилки. Посиди ще на Учані, ньюфажику.
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

це означає: Я — Дартаньян, усі — підараси я знаю як правильно, усе інше неправильно, заперечення не приймаються.
Ще один варант:

{{#if:|
Я роблю то не через тебе, а через них[8]
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Власне, значення цього пояснення таке ж саме, як і у попереднього, але на лице спроба втекти від пояснення.

Що ж, дочекаємося коли вони своїм Ґетизмом перетворять українську мову на російську. Добре що це не вийде за межі Учану.

Лайка[ред.]

Не зважаючи на пропаговану, продекларовану і усякими способами форсовану «ненависть до москалів», заклики пана Олега Тягнибока про те, що «матюки перетворюють тебе на москаля», ніякого позитивного враження на школярів Учану не справили.

Христос по-учанівськи. «Ненависна москальська мова» не завада...

Тому основним в учан-спіку є... Так, аноне, мат, мат, і мат.

{{#if:Абсолютно характерна учанівська фраза.|
Тільки срач! тільки розбрат, йоба, ви шо!??

Бєй маскаля! бистробля!

{{#if:Абсолютно характерна учанівська фраза.|

— Абсолютно характерна учанівська фраза.{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}


Окрім просто мату будь-яка людина може бути вилаяна поза спиною, навіть заочно, навіть не бравши участи в спілкуванні у борді. При цьому вирази на кшалт «тупий мудак», «зроби це, їбанько», «ВВВшний рак» — це просто як «Добрий день» у нормальних людей. Робиться це просто. Будь-який анонімус, попередньо полуркавши, скажімо, ненависну Меморію [9], заходить в тред з натяками, що він, то є той, кого слід обісрати, і починається «обговорення», у ході якого учанони веселенько так дрипаються лайном, і при цьому самі веселяться від душі. Школярі, що з них взяти?

Приклади? Будь-ласка. Тред присвячений релігійній тематиці. Віруючі люди, і байдуже, що вони ображаються «заочно», у першій же фразі звуться богойобками. Це на Учані не спиняло нікого і ніколи.

Меморія, знову таки, не дивлячись на пропаговану ворожість і «довбойобість довбойобських довбойобів», луркається постійно, методично, і середньостатистичний анон Учану завжди в курсі усіх подій на ненависному проекті.

Меми[ред.]

За вже два роки існування Учан не породив жодного нормального мему. Усі «меми Учану» люто форсяться, але толку з того мало. Взагалі-то це й не дивно, бо більшість користувачів Учану свято вірять у те, що меми створюються під час обговорення. Але навіть ті «меми», які вони на таких обговореннях створили, не отримують ніякої популярності, і згадують їх лише у тредах, присвячених новому підрахунку мемів. Деякі учанівські представники, які, як було згадано на початку, вважать ФМ енциклопедією Учану навіть створили ряд статей про «ухвалені» меми, і навіть розділили їх на періоди. Офіційне® пояснення цієї періодизації:

{{#if:|
Власне як і будь-який імейджборд, Учан розвивається хвилями розвитку. Теорія розвиткових хвиль каже нам: чим мене учасників обговорення, тим довше триває один період хвилі, відповідно означуючи один період в розвитку. Тож періоди доволі довгі, кожен на майже десяток мемів і трошки копіпасти з макросами.
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Учан, поганий бік|Гайдлайнс|}}

Перший період®[ред.]

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Не дивлячість на усю тупість «мемів», картинка красива


Перший період Учану (т. з. ранній період) тривав від заснування імі джборду (17.11.2009) до кінця травня 2010-ого, себто приблизно 6 місяців. Більшість була занесена з демотиваторів (бо саме там Учан і був вперше розрекламований), але дещо було й «оріджинал контент».

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Сексуальна орієнтація Учану

Двоїна — переклад англійського «I second it» (брехня, наспраді російського «двачую») форсився адвайсами без картинок, першим з яких був наступний:

Любіть Україну
Вживайте двоїну !


1,5 — вимір сексуальної орієнтації перехідного учанівського анона за шкалою Кінсі. Пізніше форсилося як число бісексуалів, якими є усі користувачі борди. Саме у такому вигляді воно знайшло своє відтворення у банерах.

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Безпосередньо


Книга у стилі «комікс» — недофорсений мем, який пішов з цього треду. Власне сама Книга в стилі комікс — то і є комікс, просто людина, яка писала це, була нубом. Форситися почала не сама книга, а вираз «X в стилі Y». На разі успішно забутий. І навіть в остінні часи було помічено намагання учанівських анонів видалити цей абзац. за подробицями можна звернутися в галерею.

Дмитро Корчинський

Іво Бобул — простій, ні в чому не винний співак, до речі Народний артист України. Ніхто не знає точно чим він так сподобався анонам, але факт залишається фактом — фото з Бобулом українці постять усюди, куди набігають (а це здебільшого Навінкі і Двач). Особливо анонам сподобалася його незвичайна зачіска — швидко було нароблено купо фатожаб різних людей і персонажів з Бобулівською зачіскою, серед яких Бандера і Шевченко (який Тарас).

Це важко осягнути, втім і не треба — оригінально це фраза українського ведучого Дмитра Корчинського зі статті «Симуляція проти фальсифікації», пізніше стало аналогом фрази «Якщо ви про це не знаєте, то краще вам й не знати».

Помилка створення мініатюри: Не вдалося зберегти мініатюру до місця призначення
Типовий буряк

Буряк — був форсований ще на демотиваторах. Тупий і безсенсовний, як і сам Учан. Улюблений фрукт Учану (так, саме фрукт, медово-солодкий). Також відомий як "Першоовоч№

У нього психологічний крах.Психологічний крах — nobody cares, краще вбий себе. Ти псих, і це погано.

Козу тут побачить лише справждній поціновувач кіз

Москалі-козоїби — найтупіший учанівський недомем, який який змусить тебе дивуватися тупості українців, навіть якщо ти є щирим патріотом і москвофобом. Для повного фейспалму радимо почитати ще й про пів кози. Заспокойся, це лише кілька ідіотів (до речі, 90 % населення Учану), які вважають що «Любити Україну» = «Ненавидіти москалів», насправді усе не так погано (усе гірше).

Банери[ред.]

Банери пішли зовсім не на користь тим, хто використовував іншу тему, замість стандартної

Отже, 25 червня Ясон, задививши на Краутчан вирішив доповнити свій іміджборд банерами — зображеннями 300х100рх, на який:
А) Завжди є напис «Uchan.org.ua»
Б) Є щось, що пов’язане з Учаном

Насправді це стало фейлом і виявило повне нубство Ясона. Наприклад, усіми любимий мем «Це важко осягнути, втім і не треба» він написав «Це важко зрозуміти…» Ще невідомо чому він зробив банер з форчанівсько-двачевським мемом про Black Overlord’а.

На останок він попрохав анонів також намалювати свої банери, що породило багато хуйні красивих малюнків з пейнту. Подробиці у галереї.

Галерея: Меми[ред.]

Галерея: Банери[ред.]

Офіційні™ банери[ред.]

Фанатські банери[ред.]

Див. також[ред.]

Посилання[ред.]

 • Uchan — власне сам Учан.

Примітки[ред.]

 1. Хоча насправді є студентом-початківцем економічного факультету
 2. єдине — видає з себе цілком урівноваженого (часом досить невдало)
 3. Зате вельми широко використовує їх на Драматиці. Правда, по-сцикливому, з-під анонімуса, що ганьбить драматикового анонімуса, але Курці до СС
 4. а красти з неї — святе діяння, lol
 5. Скільки людей було озалуплено силами отого адміна! Це такі відомі проекти як Довбойоб(тм), Недойоб (тм) , Куркосібний(тм), форс безосохейтерства. Скільки ще тут буде "призначених" довбойобів?
  Ніхто себе не питав, чому на жодній іншій борді такого нема, щоб швидко і за випрацюваним сценарієм зачепка-семенство-визнання довбойобом так штампували полуйобків? А на учані тійки й гляди, створюється тред, всі РАПТОВО починають ненавидіть сабж, накидається лайно, вигадуються матюкливі слова.
 6. Насправці це було б чудово, я буду радий якщо Учан перетвориться на колективний бложик
 7. Пропоную залупити: «аймєджбоджь» — ще варіянти? А взагалі-то расовоукраїнське «образодошка», хоча можна ще позайматися збоченнями…
 8. Вони — це школота Учану.
 9. В Учані зветься як Довбойобія